SafeGroup

Pełna wersja: Kaspersky Internet Security 2010 na 90 dni z Rzeczpospolitą
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Jutro (15.02.2010r.) będzie możliwość nabycia KIS 2010 z 90-cio dniową licencją.

Więcej o akcji Kaspersky i RP:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

lunaticdreams

Ciekawe kiedy wycieknie do sieci
GrinGrinGrin...jak ktoś z nas kupi RzepęGrin
Stawiam, że cena RP + płyty wyniesie pomiędzy 5,99 - 7,99 zł.
Mogliby szarpnąć się na edycję 180 dniową.
Myślę że lada dzien bedzie kluczyk na

Jurek

Jeżeli ktoś lubi pakiety, to na prawdę warto. Szkoda tylko, że na 90 dni a nie dłużej. Potem trzeba kupować lub szukać coś innego, a to nie jest zbyt wygodne rozwiązanie.
Tylko potem możesz kupić za niższa cenęSmile Pewnie niewiele niższa ale zawszeSmile

lunaticdreams

Podobno sam Andrzej Lepper "Maczał"Swe paluchy w tej Promocji.

Jak kupicie gazetkę to dajcie znać
Ciekawe, czy dadzą wreszcie wersję .736 czy jak ostatnio .463 Tongue
Ja czekam na jakieś przecieki nt wersji 2011 Craze Z tego co słyszałem, ma być też pakiet Total Security (IS + tuning systemu itp.).
niedługo powinny być alphy.Gdata,Bitdefender,F-Secure również
Ja tam czekam na NIS 2011Wink
prz3m3k napisał(a):Ja czekam na jakieś przecieki nt wersji 2011 Craze Z tego co słyszałem, ma być też pakiet Total Security (IS + tuning systemu itp.).


Ja kiedyś zamieściłem SS''y wersji KTS 2010 Beta Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

masz jeśli nie widziałeś Tongue
ThxGrin Tylko mam wrażenie, że ten pakiet pojawi się dopiero wraz z wersją 2011Smile
tommy504 napisał(a):Ciekawe, czy dadzą wreszcie wersję .736 czy jak ostatnio .463 Tongue


Pewnie 736 bo już oddość dawna jest nowy buildWink
LikwidatoR napisał(a):
tommy504 napisał(a):Ciekawe, czy dadzą wreszcie wersję .736 czy jak ostatnio .463 Tongue


Pewnie 736 bo już oddość dawna jest nowy buildWink


W poprzednim promo dali .463, mimo, że .736 już był gotowy (PL) i leżał na stronce. Kluczyk oczywiście nie pasował Tongue
może się mylę, ale z KIS 2010 da się wyłączyć firewalla (zostawiając oczywiście tylko antywirusa) i zamiast niego zostawić - bo mam zainstalowanego - outpost pro???? chodzi mi o to, żeby z KIS 2010 wykorzystać tylko antywirusa. więc najpierw muszę zainstalować KIS 2010? czy jako pierwszy outpost????

dla jaśniejszej precyzji pytanie
chcę mieć zestaw
outpost pro (tylko jako firewall) + antywirus kasperskiego
Firewalla można wyłączyć, ale zostają sterowniki w systemie a Kaspersky zwalcza inne softy zabezpieczające z założenia. Z Outpostem nie powinien gryźć się NOD oraz Norton AV na przykład.
to takie ps.
lepsze połączenie outpost pro + nod32
czy kis 2010 ??
NODa nie polecam miałem przez pare dni z linków z naszego forum nie wykrywał jakieś połowy do tego strony internetowe wczytywały się zauważalnie wolniej
Stron: 1 2 3 4 5