SafeGroup

Pełna wersja: Problemz Avirą .Pomoc
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
czy w darmowej Avirze działa strażnik , bo sciągnąlem wersje darmową i nie dziala mi ta funkcja .prosze o odpowiedz.

lunaticdreams

tak działa,czy parasolka(ikona w trayu jest) otwarta?
Ściągnąłeś ją jak sądzie z softpedii. Kiedyś też miałem problem z Avirą po pobraniu jej z tego serwisu.
Pobierz ją prosto z

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

producenta. Sprawdź zgodność sum kontrolnych md5 potem zainstaluj i daj znać czy problem ustąpił.
pobralem od producenta . Parasolka wogole nie dziala .Taki super program a tu du..... szokad a nie wiem co to jest md5
pisze przy Guard - Unknown i nic nie moge zrobić
pisze przy Guard - Unknown i nic nie moge zrobić

lunaticdreams

Jaki miałeś AV wcześniej,próbowałeś zainstalować ponownie?
Moze Odinstaluj za pomocą Revo Uninstaller i zainstaluj raz jeszcze
Tutaj Pobierałeś?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tym możesz sprawdzić sumę kontrolną pobranego pliku

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tutaj masz do niej link bezpośredni.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A to jest prawidłowa suma md5 instalatora Aviry: a77811459aa31ca41693f2494111250f
Do sprawdzenia sumy md5 możesz użyć programu który załączam w załączniku do posta.
miałem Avire pol roku .Działala super .Z niewiadomych powodów 2 dni temu przestała działać , tak jakby ktos odinstalował ją z systemu . Tylko ja mam dostep do kompa i nic przy niej nie robilem .
Z panelu sterowania wywalilem ją i jeszcze raz sciągnąłem ze strony oryginalnej . Niestety po tym sciągnieciu Guard nie działa .Nadmieniam ze jak ją wczesniej mialem wszystko bylo super.
odinstaluj avire, ściągnij sobie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

albo

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i przecczyść nimi rejestr, usuń błędne wpisy - może pomoże
A ni załapałeś jakiegoś dziadostwa, teraz sporo tego typu wynalazków co to blokują działanie AV i zapory (zapora działa?).

Sprawdź jeszcze w usługach Windowsa czy jest tam Guard Aviry i jaki ma status.
wlasnie dzialanie aviry zablokowane - dlatego ja odinstalowalem .podejrzewam ze sciagnąlem jakies gowno , ktore mi ten program zablkowalo .moze zainstalowac noda32 zamiast aviry oczywicie wersja noda tesotwa 30 dni.
i co robić moze NOD32 lub MC CAFE zainstalowac?

Eugeniusz

Możesz zrobić loga z RSIT i wkleić na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, potem link wklej na forum.
norman napisał(a):miałem Avire pol roku .Działala super .Z niewiadomych powodów 2 dni temu przestała działać , tak jakby ktos odinstalował ją z systemu . Tylko ja mam dostep do kompa i nic przy niej nie robilem .
Z panelu sterowania wywalilem ją i jeszcze raz sciągnąłem ze strony oryginalnej . Niestety po tym sciągnieciu Guard nie działa .Nadmieniam ze jak ją wczesniej mialem wszystko bylo super.


Czemu nie powiedziałeś o tym na samym początku..?
czyli co avira padla lupem wirusa?
a jak zrobić Loga z RSIT ? proszę o pomoc.

lunaticdreams

A może masz po prostu burdel w kompie.?
może zle się odinstalowała

Przeskanuj kompa Malware bytes antimalware

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]