SafeGroup

Pełna wersja: f-SECURE NA 3 MIESIĄCE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdyby ktoś chciał to tutaj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jest klucz na F-Secure Internet Security. Działa z wersją 2010.

lunaticdreams

Ta promocja to już od roku jest,ciągle działa dobra sprawa
Na 3 miesiące legalnie licencja cóż chcieć więcej Smile

lunaticdreams

Ja mam lickę roczną ale na sam AV 2010,i tak pewnie nie zainstaluję
Ja mam od Aster 2 letnią licencje na IS za free.. dostałem przy przedłużaniu umowy. Chyba zainstaluje zobaczyć co to warte..

lunaticdreams

Fajnie by było jakbyś dał screeny z zużycia cpu\ram i najważniejsze czy to coś wykrywa

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Podczas skanowania chodzi całkiem sprawnie a bierze tyle podczas skanowania co na zrzucie ekranu..

A co do wykrywania to jak sprawdzę to napisze Smile

lunaticdreams

MerciSmile
fsecure to firma która z programu na program małymi kroczkami ale zawsze idzie do przodu
Tak, miałem ich najnowsze dzieło, ale sam AV i zdecydowana poprawa porównując ta do wersji 2008, 2009Smile
Ja mam teraz pakiecik i zobaczymy co jest wart.. Działa całkiem fajnie a jak z wykrywalnością to się zobaczy.. Smile
a tak w ogóle to ma fajny wygląd i nawet szybko działa..
Jegowygląd cechuje prostota, bardzo prosty w obsłudze, każdy laik się dokapuje, nie za dużej możliwości konfiguracyjnej, ale program jest naprawdę okej, prz skanowaniu nie muli jak wcześniejsze wersje, warto wypróbowaćSmile
faktycznie jego możliwości konfiguracyjne są.. małe to chyba za mało powiedziane.. Ale nie jest źle.. Zainstalować i zapomnieć..
F-secure na 1 rok za free przez aplikacje: Pepper (dobrze że jest wyszukiwarka)
Ja mam od UPC.Jestem zadowolony.Tryb "Ochrona bankowości" dla mnie MEGA
(08.12.2019, 08:16)slav napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ja mam od UPC.Jestem zadowolony.Tryb "Ochrona bankowości" dla mnie MEGA

Na bank multimedia też ma , co do orange to nie wiem - wiem że od kogoś mają ,,cyber tarczę,,
Cyber tarczę sami robią Wink