SafeGroup

Pełna wersja: Avira AntiVir Personal a Windows 98 ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam czy istnieje Avira dla windowsa 98 ? Sad
chyba już nie jest wspierana
postaw xp
o to chodzi że nie mogę postawić xp bo komputer mam w sklepie na którym pracuje program do faktur itd Subiekt 4 a S4 potrzebuje środowiska DOS więc tylko win 98 może chodzić.. znalazłem wersje Avira AntiVir Personal Edition 7 7.00.04.15tylko przy aktualizowaniu się baz wirusów wyskakuje błąd i pisze coś o licencji,.. ?
nie jest wspieranazobacz na stronie
Bo może Avira 7 nie jest już wspierana. Wyszła po niej wersja 8, 9 i 10 niedługo więc 7 nie jest już wspierana, to jest jedna z opcji czemu Ci się avira nie aktualizujeWink
czyli lipa ? nie pójdzie mi żadna Avira na win98 ? a co polecicie mi na takiego kompa AMD Athlon xp 1600 ram 256mb coś takiego żeby zbytnio nie obciązało komputer ale było skuteczne tak jak avira ?
Przede wszystkim, skoro komputer jest w sklepie to nie jest on do użytku domowego i instalacja Aviry w wersji free jest piractwem. (To nie do Ciebie, to uwaga ogólna)
Tu masz dobry program:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(wersja trial, później musisz zapłacić, ale jesteś legalny)
ok dzięki Smile właśnie się zastanawiałem nadNODem lub BitDefender 8 lub 9 ?

Eugeniusz

LikwidatoR napisał(a):Bo może Avira 7 nie jest już wspierana. Wyszła po niej wersja 8, 9 i 10 niedługo więc 7 nie jest już wspierana, to jest jedna z opcji czemu Ci się avira nie aktualizujeWink


Nie jest wpierana bo zmienili sposób licencjonowania oraz nazwę - z Personal Edition Classic na Free Antivirus - historia :rolleyes:.
Może Linux + DOSBox?
lukasz90 napisał(a):o to chodzi że nie mogę postawić xp bo komputer mam w sklepie na którym pracuje program do faktur itd Subiekt 4 a S4 potrzebuje środowiska DOS [...]


to zainstaluj sobie DOSBoxa ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(chodzi nawet na Windows Vista)