SafeGroup

Pełna wersja: kav 2010 i aktualizacje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
mam pytanie, z której godziny macie aktualizacje "szkodliwe programy" z kav2010 (w kis2010) bo u mnie jest dzisiejsza data, ale 07:53
reszta mi się ciągle aktualizowała, ale nie to...
07:53 i nadal 0%...Sad
Ja tam mam w KIS 2010 z 2010-03-02 22:26:00
juz jest 22:26 Wink)
Jest o''k Cool
taaa, wczoraj ponad 12h nie było update''u dla malware Smile
Lukam na VirusWatcha i ogólnie coś mniej aktualizacji wydają, duże paczki, ale co parę h tylko, widać zadyszkaSmile
Chyba znów coś zwalili z wykrywaniem rootkitów. Potrafi się zapętlić i nieźle mieli dyskiem (u mnie trwa nawet 30 min albo i więcej):/ Autoscan rootkitów włącza się po 30 min od zalogowania, następnie co 24h jeśli masz kompa włączonego.
Już mieli taki przypadek i był niezły flame na ich forum. Mam nadzieję, że szybko się połapią i to naprawią:/
Dziś jakby się ustabilizowało, choć czas ściągania jest porażką...:rolleyes:
Niby taka dobra firma antywirusowa a prędkość ściągania aktualizacji jest niekiedy tragiczna - nawet Avira już to poprawiła w wersji Free...
Tylko Kaspersky ma 600 mln użytkowników a Avira 100 mln czyli 6 razy mniejSmile więc serwery mogą być przeciążone. W avirze są dzielone nadarmowych klientów ipłatnych a w kasprze nic bo jest tylko produkt płatny i serwery aktualizacyjne są tylko dla tej wersjiSmile
No tak ale powinni usprawnić to przecież za coś im te 600 mln ludzi płaci Tongue

byku81

U mnie tylko cztery moduły sie aktualizuja a reszta to malo kiedy
A w NISie rewelacja, nawet nie wiadomo kiedy newsy wjeżdżają, a klientów podobna ilość jak u Kacpra Wink
Ja tam przeszedłem z NIS na KIS tylko dlatego że jakoś mulił (znaczy leci se film nagle w którymś momencie zwiecha na sek a potem szedł dalej i tak kilka razy w czasie 1 filmu) mi filmy online podczas odtwarzania na standardowych ustawieniach - próbowałem ociec który moduł jest za to odpowiedzialny lecz nie dałem rady Grin
Szkodliwe skrypty się od kupę czasu nie aktualizują. Najczęściejbazy malware, strony z phishingiem , podejrzane strony, rzadziejbanery reklamoweSmile i ataki siecioweSmile
W ogóle szkodliwe skrypty są z 2009-07-10 09:24:00 Grin
U mnie niestety panuje wielkie zadowolenie z NISa, mniejsze z KISa - zastanawiam się nad przetestowaniem G-Daty IS 2010 - jest w promocji 6 miesięcznej dla klientów PKOsa. :rolleyes:

byku81

Ale mimo wszystko KAV nie ma najlepszej wykrywalnosci!
no niestety nie
podobnie zresztą jak i nis który podaje wyniki suspicious insight. to ratuje mu ogólnie dupsko i powoduje kuriozalne pomyłki
zord parę przykładów opisał