SafeGroup

Pełna wersja: mks_vir znów chce być liderem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Znany polski producent oprogramowania antywirusowego mks_vir ma ambicje by wrócić na szczyt i ponownie konkurować z liderami rynku - czytamyw dzisiejszym wydaniu Gazety Prawnej. W 2007 r. fotel prezesa firmy objął Mateusz Sell, syn zmarłego w 2004 r. Marka Sella, twórcy mks_vir. Syn założyciela ma obecnie jeden cel - przywrócić swojej rodzinnej firmie dawną pozycję.

Całość:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Więcej na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Co jak co ale jak będzie Beta to ja od razu testuję Grin
może coś się ruszy
Mam nadzieje, że wyjdą na prostą, nic nie pozostało jak powodzenia im życzyć , plany ma ambitne.
ciekawe co z tego wyjdzie i czy maja juz jakiś pomysł na produkt czy to tylko plany...
z tego co pisze to chce się otworzyć na kilka platform, ja bym mu radził skupić się na działce malware windowsSmile
maca nich zostawi w spokoju bo tylko kasę wtopi
czyli dorabia się na platformie windows a jak kasy będzie za dużo nie przechodzi a mac i linux
zord napisał(a):ciekawe co z tego wyjdzie ciekawe czy maja juz jakiś pomysł na produkt czy to tylko plany...


Cytat: Mateusz Sell zapewnia, że teraz koncentruje się na rozwoju firmy. Twierdzi, że ma na to pieniądze zarobione jeszcze w tłustych latach. Firma kończy właśnie pracę nad kolejną, 10., wersją swojego sztandarowego programu mks_vir.Planuje wzbogacić ofertę o kilka nowoczesnych systemów wykrywania wirusów orazrozwinąć sklep internetowy. Chce odbudować wizerunek.


Ciekawe kiedy zaczęli, że już podobno kończą Grin
Ja tam im życzę powodzenia Grin

TO jest ciekawa wypowiedź
Cytat: Rozwinęliśmy swoje kody i dysponujemy rozwiązaniami bardziej zaawansowanymi niż te ArcaBitu.
Jak już kończą wypuszczą najszybciej pakiet, niecały rok . Oni najdłużej robili wersje 9 ponad 2 lata więc będa mieli tytuł jako firma która najdłużej robi Av i najkrócejbeka jak choleraGrin
Chetnie przetestuje wersje V10. W koncu to rodzimy produkt, a poza tym jesli bedzie dobry. Kto wie.... a noz, widelec moze zostanie u mnie na dluzejGrin
Jeśli nowa wersja będzie tak dobra jak 2005 którą miałem to biorę bez zastanowienia Smile
Omg, Chrome mi wywala, że ta strona (konkretnie tylko ten temat) jest niebezpieczna i czy na pewno chcę tu wejść... buahahahah Craze
Może, to przez frazę mks_vir? Craze
Dajcie BOGOWIE im jak najlepiej... Chciałoby się mieć polską firmę produkującą oprogramowanie AV światowej klasy Smile
Oj też bym chciał, tylko ciekawe jak chcą nadrobić 5 lat spóźnienia i to w sytuacji gdy zostały im tylko zgliszcza.
BTW
Właśnie popijam z ich metalowego kubka z podwójnym dnem Grin
Nie od razu Rzym zbudowano, tak prędko nie osiągną szczytów. Na rynku jest dobrych paru jeśli nie paręnastu konkurentach z którymi gra będzie niezmiernie trudna. Ale silną wolą, zaparciem, systematyczną pracą mogą coś osiągnąć. I oczywiście nie mówię, że zrobią to tak hop, siup - na to potrzeba dużo czasu i jak w XXI wieku bywa również pieniędzy. Osobiście nudzi mnie już ten rynek, przydało by się coś nowego, jakiś gracz na poziomie. Oczywiście życzę im jak najlepiej. Żeby im się dobrze działo a, że działo to armata to żeby im się dobrze powodziło. Trzeba wspierać, promować nasze rodzime produkty.
ja mimo wszystko im sekunduje
Może i chce być liderem - póki co nie działa ich strona.
taaa liderem znów 3 dni trzeba czekać na aktualizację a wydawało się ,że się poprawiają, chyba się już nie podniosą.
Nie od razu Rzym zbudowano.
w Osieczanach też nie od razu mieli kościół
- sory, ale to porównanie wydaje się mi bliższe (z żalem to pisze)
Blado to widzę. Tak jak myślałem ankieta to pic na wodę, aby ludzie myśleli,że coś robią. Od wczoraj strona nie działa, dziś dzień roboczy i dalej nie czynna. Aktualizacje dalej co 3 dni , nic nie słychać o Becie nowego Mksa nicSmile