SafeGroup

Pełna wersja: Test Sandboxów: AIS 5, KIS 2010, CIS 4
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Więcej na blogu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Śledźcie uważnie blog ponieważ codziennie przez kolejne 4 dni będę dodawał filmiki Tongue
Sandbox w Avaście : klasyczna atrapaGrin
Warto również dodać o różnych poziomach piaskownicy w CIS-ieSmile
Jak widać Sandbox w Comodo to nie taka namiastka Sandboxie jak niektórzy pisali
Avast poległ na pierwszych lepszychwirach, nie umieją robić sandboxaSmile Ładnie Comodo jak na 1 dzień testów. Zostały jeszcze 4 dniGrin
To już 2 test sandboxa Kisa na forumw którym nic nie przepuścił brawo.
Tak oczywiście...brawo !!! I pozdrowienia dla labów testowychGrin...nie wiem po co zwykłemu użytkownikowi Sandboxy ? No chyba,że ma : nerwicę natręctwTongue
a po co kłopotliwy HIPS?
Przecież z tego co wiem Avast pierwszy raz wprowadził w swoim produkcie piaskownicę więc zaskakująco wielkiej skuteczności nie można od nich wymagać. Pewnie zrobią coś w tym kierunku, ale jak już pisałem w temacie o rodzimym mks_vir potrzeba czasu. Nie od razu Rzym zbudowano. Czekam na dalsze testy.
W CIS też dopiero Sandbox''a wprowadzili więc nie rozumiem twojej wypowiedzi Tongue
a Comodo jeszcze póżniej niż Avast wprowadził piaskownicę a rezultaty po 1 dniu są inne
Nie wiem kiedy w CIS wprowadzili sandboxa, ale może znają się na tym lepiej i stąd lepsza skuteczność.
krzysiekx napisał(a):Przecież z tego co wiem Avast pierwszy raz wprowadził w swoim produkcie piaskownicę więc zaskakująco wielkiej skuteczności nie można od nich wymagać. Pewnie zrobią coś w tym kierunku, ale jak już pisałem w temacie o rodzimym mks_vir potrzeba czasu. Nie od razu Rzym zbudowano. Czekam na dalsze testy.


No i chu.. Comodo i Kaspersky też pierwszy raz wprowadzili sandboxa i jakoś sobie radzą. Wiecie co myślę ,że tendługo oczekiwany avast to jeden wielki gniot i bubel. Sandbox słaby, mówicie chyba mateusz,że heurystyka słaba. W sumie nie widziałem na Vt z forum Mbam i przez wiry przez was wrzucane ,żeby coś wykrył heurystyką więc obie nowości są na słabym poziomie a avasta 5 długo robili więc mieli dużo czasu na dopracowanietychbajerów. Myślę ,że tylko zmienili szate graficzną i zmniejszyli obciążenie na procka z zużycie ramui dodali atrapę heurystyki i dziurawego sandboxa jak przy pierwszych lepszych wirach już poległ i może coś małe kosmetyczne zmiany wprowadzili czy prawie nic. Euforia avastem zniknie jak bańka mydlanaWink
Ciekawe jak Comodo usuwa z piaskownicy pliki?Po restarcie?Zamknięciu programu?
testowałem na tych wirusach wcześniej CIS i potwierdzam że nicnie przepuścił
Może po prostu twórcy Avasta olali całkowicie sprawę i wciskają ludziom stare dziadostwo w nowym kuszącym opakowaniu. Ale nie mnie osądzać.
Avast mnie nigdy nie przekonywał krzysiek , teraz tym bardziej sie w tym utwierdzam,że go nigdy nie zainstaluje. Jak jeszcze parę wirów sandbox przepuści w teście Eru to będzie kompromitacjaSmile
Panowie dzisiejszy test zapewne niejednego zdziwi Wink
Pewnie Kaspersky i Comodo padło takie odnoszę wrażenieWink
Z Kasprem to pewnie masz racyje..
Coś mi się wydaje, że chodzi o Avasta - jako te pozytywne zaskoczenieSmile
Stron: 1 2 3 4 5