SafeGroup

Pełna wersja: MRG Online Banking Browser Security Test – March 2010
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Najnowszy test ze stajni malware research group. Tym razem testowali antykeyloggery takie jak Zemana Antilogger, Keyscrambler, SpyShelter. Nie zabraklo rowniez Defensewalla, Prevxa i Mamutu.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




źródło:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


A to dla tych jakby link komus nie dzialalSmile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


haslo: avira
DefenseWall vel Dziurawe Wiadro się nie popisał Grin
hmmm Zemana wpuściła 2, nie dobrze.
Tak, ale razem z Keyscramblerem Zemana wszystko przechodzi. W sumie testowali na leaktestach + dali jednego keyloggera o ile dobrze zrozumialem z tego co wyczytalemSmile
to dobrze,że mam zemane + keyscramblera w komplecie. Dwsię skompromitowało jednym słowemWink
ja tezTongue
keyscrambler nie jest typowym antiloggerem i działa na innej zasadzie niż np. zemana...

lunaticdreams

bierni86 napisał(a):keyscrambler nie jest typowym antiloggerem i działa na innej zasadzie niż np. zemana...

Ks szyfruje,zemana blokuje w połączeniu ze sobą te 2 softy dają świetną ochronęGrinGrin
Jeśli chodzi o dw to słabiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuutko.........


cholera deszcz pada do jasnej ciasnej
Wow DW (Dziurawe Wiadro) na szycie... dna Grin
Jak to się mówi. Raz na wozie, raz pod wozem :p Tym razem DW pod ;P
lunaticdreams napisał(a):Ks szyfruje,zemana blokuje w połączeniu ze sobą te 2 softy dają świetną ochronęGrinGrin
Jeśli chodzi o dw to słabiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuutko.........


dokładnie - tak ale jaki był sens testowania oprogramowania szyfrującego obok wykrywającego oraz blokującego?

dw niezła wtopka ale za to dobrze pełni swoją główną funkcję - nakładanie restrykcji.

lunaticdreams

Trzeba do nich napisać z zapytaniemTongue Trochę to dziwne ale Jak już wcześniej pisałem KS,Zemanka i jest gicior
lunaticdreams napisał(a):Trzeba do nich napisać z zapytaniemTongue Trochę to dziwne ale Jak już wcześniej pisałem KS,Zemanka i jest gicior


zgadza się - ale nawet jeśli mamy keylogger w systemie to keyscrambler je zaszyfruje więc na nic się on zda - jeśli miałbym się już czegoś czepić z mojego punktu widzenia. ale oczywiście - nie zaszkodzi dmuchać na zimne Smile
Ciekawa sprawa z tym KS, tam testowali wersję pro, może ona ma poza szyfrowaniem jeszcze jakąś funkcję wykrywania, ale wątpię.

lunaticdreams

Gnome napisał(a):Ciekawa sprawa z tym KS, tam testowali wersję pro, może ona ma poza szyfrowaniem jeszcze jakąś funkcję wykrywania, ale wątpię.

Nie KS Proi Premium nie wykrywa,obsługuje tylko większą liczbę programów
Tak też myślałem, tak więc o co chodzi w tym teście, czyżby KS nie szyfrował, dziwna sprawa.

A co do DW to podejżewam, że ktoś chyba nie do końca wiedział jak go użyć i dał programy do zaufanych i tak to się skończyło.

lunaticdreams

Tu inny test

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

No i tutaj KS spełnia swoją funkcję, czy jest dobrze.

lunaticdreams

Dokładnie Ks robi swoje ale do pełni szczęścia warto zainstalować Zemanę
Pewnie tak, bo dzięki niej mamy "full service", ale u mnie Zemana spowalniała trochę system, a jako, że używam Fx to do logowania w banku wystarcza KS.
Stron: 1 2