SafeGroup

Pełna wersja: Malwarebytes' Anti-Malware1.44 Pro - Test
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

lunaticdreams

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pięknie..ale to nie zmienia faktu,że w wersji Pro jest trochę przyciężki i automatycznie aktualizuje się tylko raz na dobęSmile...Chłopcy na Wilderssach niby używają w realu...no ale tam : obsesja ciągle trwaGrin
No i mamy MBAM 1.45Smile...na razie w wersji Beta...
Dodany nowy moduł skanowania,zmieniono parę ikonek i (na pewno) poprawiono wydajnośćSmile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Tego też chyba nie było wcześniej ?:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ładne te zielone robaczkiSmile
Trochę żre w realu...ale nie jest to odczuwalne:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

lunaticdreams

to jest podczas skanu?
Nie...to jest w spoczynkuSmile

lunaticdreams

Cięższy od vipre?
Patrząc na procesy to tak...ale w moim subiektywnym odczuciu to nie.
Tylko nie wiem Lunaticu czy on wyłapuje wszystkie typy zagrożeń...no i ta aktualizacja...automatyczna : raz na dobę...

lunaticdreams

MerciSmile
Puzniej oblukam,może znajdę gdzieś promo........
nie wyłapuje virusów w bazie jest tylko troche ponad 200 tysięcy definicji w antyvirkach jest po kilka milionów to jest tylko dodatek do innych zabezpieczeń
No właśnie...to czekamy na PrevX-aTongue
czy ten program podobnie jak spyshelter chroni przed keylogerami ?

Eugeniusz

Nie. MBAM jest skanerem uzupełniającym dotychczasową ochronę (nawet w wersji płatnej).

byku81

Eugeniusz napisał(a):Nie. MBAM jest skanerem uzupełniającym dotychczasową ochronę (nawet w wersji płatnej).


Troszkę bym się z tym nie zgodził,w testach wypada lepiej niż niektóry antywir.
Ale zapewnia ochronę przed zagrożeniami z zainfekowanych plików. A co jak wirus idzie z WWW? Lub jakiś exploit? Wtedy leży.

byku81

Flash999 napisał(a):Ale zapewnia ochronę przed zagrożeniami z zainfekowanych plików. A co jak wirus idzie z WWW? Lub jakiś exploit? Wtedy leży.


Niekoniecznie sprawdza przeciez pliki zapisywane na dysku i nie da sie takiemu plikowi zapisac,a zresztą ma dobry bloker niebezpiecznych stron.

Sprawdzałem go też na malc0de i niebezpiecznych plików nawet nie dał zacząć pobierac,wrzucał plik do kwarantanny i przerywał proces pobierania
Ale ostatnim czasy ma małą wpadziorę, tz. słaba wykrywalność i mniej częste aktualizacje.
Niby ma ten moduł, ale zamiast pomagać to on mnie bardziej denerwuje. Na siłę blokuje dobre strony. Tak więc nie polecam.

byku81

Flash999 napisał(a):Niby ma ten moduł, ale zamiast pomagać to on mnie bardziej denerwuje. Na siłę blokuje dobre strony. Tak więc nie polecam.


A od czego masz to?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Stron: 1 2