SafeGroup

Pełna wersja: win32k.sys WINDOWS 7 problem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
witam,
mam windows 7 64-bitowy (legalny) i ciągły problem z wyskakującym niebieskim ekranem, gdzie pojawia się "win32k.sys". może ktoś zna receptę???? szperam na google, ale jak do tej pory są tam problemy, które powiały się na win xp

Smile
sprawdź pamięć na początek!
doinstalowałeś wszystkie stery od płyty nap nforce i takie tam
chodzi o ram?? mam 4gb ram-u
tak, wszystkie sterowniki zainstalowałem i nawet sprawdzałem w menedżerze urządzeń, i są aktualne (tylko karte graficzną NVIDIA GeForce 9500 GT musiałem uaktualnić)
Trochę googlowałem i wyczytałem, ze przyczyną może być trefny sterownik grafiki. Z reguły aktualizacja/reinstalacja owych sterowników rozwiązywała ten problem.
Nie wim jaki masz FV ale jeśli to Outpost to on jest przyczyną na 99%. Powinno pomóc odinstalowanie.
Cytat: Nie wim jaki masz FV ale jeśli to Outpost to on jest przyczyną na 99%. Powinno pomóc odinstalowanie.

Nie koniecznie.To ze komuś sie tak trafiło,to jeszcze nie dowód.
Dobrze było by miec tekst komunikatu bsoda.
Jeśli zachował sie plik mini_ dmp to pomocny może

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

mam KIS2010 +MBAM + PEERBLOCK + KEYSCRAMBLER
wypróbuje WASZE Smile))

Eugeniusz

win32k.sys może się wywalać przez wszystko właściwie - pamięć, dysk, oprogramowanie.
Konieczna analiza pliku dmp (tak jak podał zbycho).
daję zrzut z programu bluescreenview i może to coś pomoże w znalezieniu przyczyny. tylko te dwa są widoczne...

???

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


?? Smile
moze ktos wie??

Eugeniusz

Ale my chcemy raport z Debugging Tools for Windows.
dobrze, lada chwila wrzuce...
witam,
daję linki (to co jest nieco ucięte to się powtarza kilkakrotnie)


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



i czekam na rady Smile))))))))

Eugeniusz

Sprawdź w podglądzie zdarzeń czy nie ma błędów od usług. Sprawdź RAM Memtestem i pokaż raport z HD tune.
już pisalem wcześniej że to mi na defekt ramu wygląda
sprawdź ram najlepiej programem goldmemory
witam,
goldmemory mi się nie chce zainstalować, a Memtestem pracował ponad 2,5 godziny i było 101,7proc. jak długo ten program sprawdza ram?? do ilu godzin??
gold memory z dyskietki się uruchamia

Eugeniusz

Pojawiły się błędy?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ile błędów?
przy około 105,2proc. (wtedy było zero błędów) chwilowo nie było prądu... więc muszę raz jeszcze sprawdzić.
rozumiem, że jak mam 4 gb ram-u, to ten program liczy to jako 400proc?????
Stron: 1 2