SafeGroup

Pełna wersja: Toshiba Satellite L500D-163
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

byku81

poszukuje sterow pod XP!Posiada ktoś może tego laptopa z XP?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Tutaj są wszystkie sterowniki do Twojego Laptopa.

byku81

Dzieki ale spedzilem cała noc na tej stronie i próbach i nadal mam problemy z sieciówką nie mogę takze zainstalować modemu netii (błąd instalatora)i controller sata (laptop włącza sie 3 min bez tego)wydaje mi sie ze trzeba dopasowac stery z innego modelu!Szukam kogoś kto miał styczność z takim laptopem!
Mam HP i Fujitsu-Siemens...ale nie wiem, czy to cos pomoże. A próbowałeś tu?:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

byku81

to jest AMD a trzeci link mi nie działa
Spróbuj może coś z tych linków

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

byku81

No tu jest problem bo sieciowka nie działa modem usb tez sie nie zainstaluje a i Wi-Fi nie chce sie połączyc choć pokazuje ze działa!Oj bedzie cieżko nawet producent nie chce sterów przysłać!
No to faktycznie kiszka...podawanie linków było bez sensu...sorry Smile

byku81

Nic nie szkodzi dzięki za chęć pomocy!
Przyszedł mi do głowy jeszcze jedne pomysł...może już sprawdzałeś, a może nie...na dysku C są kopie sterowników w różnych folderach. Sprawdź u siebie foldery np.
C:\fsc.tmp (w folderach oznaczonych cyframi)
C:\Program Files\Common Files
C:\Program Files\InstallShield Installation Information
C:\WINDOWS\Downloaded Program Files
C:\WINDOWS\Installer
C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download

byku81

Też nie bedzie bo to jest nowy laptop z preinstalowaną 7 a chce zmienić na xp także kopie sie tam nie mogły utworzyć!
po cholerę zmieniać tak dobry system na taka staroć jak xp
No to ja wymiękam Smile Nie pozostaje Ci chyba nic innego, jak tylko reinstalacjasytemu lub format i stawianie systemu na nowo...jakieś płytki ze sterami przecież masz.

byku81

To jest smieszne ze jest płyta do przywracania siódemki w razie awarii i tyle nie ma nic wiecej!Mozesz w to uwieżyć bo ja nie!
Jeśli to laptok "gotowiec" ze sklepu, to producent ma chyba obowiązek dosłania płyt z oprogramowaniem preinstalowanym na komputerze...ale mogę się mylić. W końcu masz legalny komputer z legalnym softem, za który zapłaciłeś...
sprubuj może użyć Driver Magician wybierasz system i szuka odpowiednich sterów

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

byku81

Raczej sie nie mylisz bo wyczytałem na różnych forach że tak przysyłaja a fachowcy ze sklepu powiedzieli że już pisali w sprawie innego laptopa to nie przysłali i już pisać nie będą!
Zord nie mam neta pod tym wynalazkiem!
to zrób tak zainstaluj tam Driver Magician wyśle ci do niego ostatnia baze sterów i sprawdź co znajdzie
pobierz to potem tego kompa co na nim jesteś do każdego znalezionego sterownika w programie jest link do pobrania

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zord...on nie ma neta i tu jest problem...nic sobie nie ściągnie. Moje linki też prowadziły do takich programów lub do skanerów online.
no to napisałem co ma zrobić do tego net nie potrzebny
Stron: 1 2