SafeGroup

Pełna wersja: Avira AntiVir Premium 10 Test PL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kolejny test, tym razem programu Avira AntiVir Premium 10

Więcej na blogu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie za wesoło z tą Avirą

lunaticdreams

Rozumiem że to same 0 day malware.
Strasznie dała ciała avira strasznie.
Eru podaj linki albo upnij gdzieś sprawdzę na Prevxie
Linki już zapodałem Tongue
Avira przepuściła 9 wirusów, w tym jednego fake''a.

Eru
Używałeś ustawień domyślnych czy zmodyfikowanych?

lunaticdreams

Eru napisał(a):Linki już zapodałem Tongue

MerciSmile
Serafin napisał(a):Avira przepuściła 9 wirusów, w tym jednego fake''a.

Eru
Używałeś ustawień domyślnych czy zmodyfikowanych?


Kurna tak trudno przeczytać, że ustawienia były standardowe i jedynie co zmieniłem to zaznaczyłem wszystkie kategorie w "Threat categories" ?
Aż żal patrzeć co się stało z tym programem.
Avira 10 to jeden wielki FAIL. Nie rozumiem jakim cudem ma tak dużą wykrywalność w testach AV Comparatives.
Btw, świetny pomysł z tymi chmurkami w filmie.
Tak jak wcześniej mówiłem, avira spadła na psy, kolejny test mimo,że amatorski przez wielu uważany obnażył słabość AviryWink
Cóż poradzić, Avira zeszła na psy, jedyne co teraz za Nią może przemawiać to jako taka prędkość skanowania. Nic więcej.

lunaticdreams

Fakt na O day,ach klęka.
Ojjj ... bieda straszna , te całe proactive to wogóle działa ....?
krzysiekx napisał(a):Cóż poradzić, Avira zeszła na psy, jedyne co teraz za Nią może przemawiać to jako taka prędkość skanowania. Nic więcej.


Niekoniecznie, wykrywalność sygnaturowa jest nadal bardzo wysoka, tylko na nowych zagrożeniach jak widać lipa.
Eru jak Ci się będzie chciało to przetestuj może jeszcze Avirę na optymalnych ustawieniach, a może i na najwyższym poziomie, ciekawe czy to coś pomoże.
cóż żenada i tyle o-day leży i kwiczy
Dajcie spokój Comodo na "Niskiej heurystyce" wykrywa lepiej niż Avira na "średniej heurystyce" Grin
mam obecnie na wirtualu comodo i mogę tylko potwierdzić to co pisał ERU