SafeGroup

Pełna wersja: Problem instalacja windows
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak chcecie pomóc opis problemu macie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


miał ktoś taki problem już ??? bo 7 chce zainstalować na kompa a tu mi się monitor wyłącza :/
nie pisze sie posta pod swoim postem.
saper napisał Ci co masz zrobic - sprawdź też przy innych ustawieniach ACPI.
A może zaktualizuj bios do nowszej wersji?
Ale gdzie to jest ACPI i co to wogólę jest ;/ Dałem screena jedynego ACPI jakie znalazłem, czy chodzi właśnie o to ?
Wyjaśnienie co to ACPI masz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
Znalazłeś opcje w biosie więc możesz ją zmienić i sprawdzić czy przy innym ustawieniu działa czy też nie.. Najpierw wejdź do BIOS-u. Z reguły znajdziesz odpowiednie ustawienia w sekcji Power Managemen.
To nie rozwiązało mojego problemu ? Macie jakieś inne pomysły ??
Może wymiana zasilacza pomoże.
Zasilacz może to powodować ;/ Spróbuje go podłączyć przez zasilacz ze starego komputera i zobaczymy jak to będzie

podłączyłem pod stary zasilacz i nic to nie dało niestety
w biosie daj ustawienie konfiguracji optymalnej i spróbuj raz jeszcze.
Jak nic to nie da to może to wina instalki?

Może to też być wina karty graficznej. Dla świętego spokoju sprawdz jeszcze kondensatory na płycie.
Może jednak zasilacz jest za słaby??
Dobra, zrobiłem to inaczej Wink Wystarczyło uruchomić instalację z poziomu windowsa
Napisz jaką masz karte graficzną i czy monitor jest w stanie obsłużyć wysokie rozdzielczości np. 1280x1024 85Hz
Karta Radeon HD 4870 x2 a monitor leciał spokojnie na rozdzielce 1650x1050, na bity uwagi nie zwracałem uwagi ale pewno na maxa były
Miałem kiedyś podobny problem i też zainstalowałem poprzez instalacje z poziomu windows. Była to wtedy któraś z wersji Visty. W momencie ładowania sterowników z karty graficznej ekran stawał się czarny. Ale ty masz Ati czyli to nie to.

Jeśli chodzi o ACPI - tryb energooszczędny, to ja mam włączone [S3(STR)]