SafeGroup

Pełna wersja: IObit Malware Fighter!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

lunaticdreams

IObit Malware Fighter!

Iobit wychodzi z nowym produktem zabezpieczającym ,jak na razie dostępne są tylko zdjęcia

Produkt oczywiście w technologii Cloud

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ciekawe, pod czyją chmurę tym razem się podłączyli Grin
Próbowałem coś poszukać w sieci, ale jedyna większa dyskusja jest na forum MBAM...o ironio Smile Ale gadają głównie o wpadkach językowych...zero merytorycznej dyskusji, poza tym piszą tam, że to nowa nazwa IObit 360 Security (na forum IObit była dyskusja o nowej nazwie dla tego programu i padła nazwa Malware Hunter - może stąd takie wnioski?)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Poza tym nie znalazłem żadnych linków do downloadu, nawet na forum IOBITu...ma ktoś namiary?

lunaticdreams

ichito napisał(a):Poza tym nie znalazłem żadnych linków do downloadu, nawet na forum IOBITu...ma ktoś namiary?



Program jak na razie nie jest udostępniony publicznie
Może być coś z tego ciekawego, czekam aż udostępnią publicznie do testów, ciekawe czy gra warta świeczki.
W sumie szkoda...warto byłoby popatrzyć, czym się to je Smile Screeny zapowiadają dość ubogie możliwości konfiguracji...coś Jak Panda CA mi to wygląda...ale kto wie.