SafeGroup

Pełna wersja: Avira AntyVir v.Premium na 6 miesięcy za darmo.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wiem,czy ktoś tu o tym pisał,że można legalnie testować wersję Premium przez pół roku:
wchodzimy na stronę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

,wypełniamy to co jest do wypełnienia , i dostajemy po chwili na maila klucz do v Premium
(półroczna licencja) ,ściągamy i instalujemy program

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(w mailu jest także instrukcja jak aktywować licencję). Grin
Tak ale z tego co widzę taka opcja obejmuje czytelników PCWK 8)
bodek napisał(a):Tak ale z tego co widzę taka opcja obejmuje czytelników PCWK 8)


Jaki to problem zostać czytelnikiem PC World Komputer,chociażby wersji elektronicznej.8)
lis vitalis napisał(a):Nie wiem,czy ktoś tu o tym pisał,że można legalnie testować wersję Premium przez pół roku:
wchodzimy na stronę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

,wypełniamy to co jest do wypełnienia , i dostajemy po chwili na maila klucz do v Premium
(półroczna licencja) ,ściągamy i instalujemy program

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(w mailu jest także instrukcja jak aktywować licencję). Grin


zrobiłem tak jak napisałeś,ale nie pobiera mi update jak rozwiązać ten problem?
Po otwarciu programu powinno być napisane ,że licencja jest ważna do
końca stycznia 2008,masz tak?
tak zgadza się mam ważną do stycznia.Teraz muszę ściągać aktualizacje ręcznie.Podczas próby aktualizacji:
"..No connection to the Internet could be produced.
More information in the report file.."

wpis z Report:
"..Critical error: Connection failed while downloading the file

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.

na pewno nie jest to wina firewalla Wink
ja mam licencje do 18czerwca 2008 None
The page cannot be found!
Lost World napisał(a):The page cannot be found!


Strona została skasowana z serwera, promocja dawno mineła.
Tak, tylko to jest oferta dla czytelników czasopisma Chip Tongue
Kod:
Sorry - The promotion has finished

Thank you for visiting this Avira promotion page.
Unfortunately the promotion has now expired and is no longer available.

You can purchase our award winning anti-virus products by visiting our shop, just click below.



Zamykam
Witam!
Nie miałem wcześniej styczności z Avirą, ale widząc co ten program wyprawia z "bałaganem" jestem pełen podziwuSmile. Na korzyść Aviry rozstałem się z Arcavirem, którego poznałem jak własna kieszeńCool. Co do wielkich molochów (NIS2008) program dobry (nie wywołuje konfliktów), ale dziurawy i to bardzo. A za promocje Aviry wielkie ukłony i dla Ciebie martinez2006 teżGrin. Pozdrawiam!

Konto usunięte

Takiej promocji chyba jeszcze nie było ale czy to na pewno źle? Z różnych testów jakie widziałem w których zwyciężały darmowe Comodo czy Online Armor, firewall dołączony do Security Suite znajdował się niestety na dosyć słabym miejscu (chyba na końcu lub poza pierwszą 10.).

Avira 8 ma obciążać jeszcze mniej, do tego dorzucamy Comodo lub właśnie Online Armor i mamy d. dobre zabezpieczenie a oba programy razem zajmują MNIEJ pamięci niż pakiet Eset Smart Security który jest jednym z najlżejszych w swojej klasie - sprawdzał i:

ESET: 35-40MB
Avira + Online Firewall: 15-25MB

Dorzucić warto fakt, że oba programy są za free ;P
No cóż, nod32 wychodząc poza wersje 2.7 znacznie stracił. Niestety w mojej firmie związałem sie na stałe z firmą este i tak jak "stara" wersja softu sprawowała się bez zastrzeżeń, tak v.3 jest beznadziejna. Chyba czas na zmiany. Zwiększenie zapotrzebowania na zasoby, mniejsza skuteczność, no i ta trojanodziurawośćGrin. Gwarantuję, że po krótkim surfowaniu z nodem i następnym skanem avirką będziecie mieć koledzy dużo pracyGrin. Reasumując, Eset Smart Security- firewall tragiczny, a antywir niestety już nie ten. Nie wspominam o Kaspersky''mGrin. Naiwniacy używająGrin.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Korzystać póki działa...;-)
Przecież to klucz na 30 dni, więc po co pobierać jak trial działa 30 dni?
Spokojnie Krasnal to stary post.

Tu jest promocja na 91 dni (jeszcze) :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]