SafeGroup

Pełna wersja: Firefox jak Opera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy firefox 4 chce się upodobnić do opery?
Czy w ten sposób chce zdobyć użytkowników opery?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Foto pochodzi z mozilla.org
To skórka, czy wygląd jakiejś "bety"?
Skórka. Ale czy będzie domyślna nie wiem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Skórki to ja już widziałem dawano, zresztą są i takie które upodobniają do IE czy Flocka, przecież tworzą je użytkownicy więc jak komuś podoba się wygląd Opery to mógł zrobić odpowiedniego Skina, raczej nie dopatrywałbym się intrygi ze strony Mozilli Wink.
Lepiej, żeby nie przekombinowali z głównym wyglądem nowego FF, a skina to zawsze jakiś zapaleniec może wgrać. Czytałem, że ma być wybór między okrągłymi a kwadratowymi przyciskami.

byku81

A dlaczego firefox 4 do pobrania jest jako trial czyżby płatna wersja?
firefox moim zdaniem powinien pozostać taki jaki jest.
podobieństwo do opery może spowodować, że użytkownicy przejdą na opere..
po co mieć firefoxa podobnego do opery jak można mieć opere..
Jak może być płatna przeglądarka?Kto by jej używał?

byku81

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

takie coś znalazłem!
Info z 25.06.2009 i na końcu opisu "Mimo wstępnych prognoz i zapowiedzi finalna wersja Mozilla Firefox 4 za darmodostępna będzie nie w tym roku ale dopiero w 2010. Na razie Mozillę Firefox 4 pobierz tylko w celach testowych jeśli jesteś na tyle zaawansowanym użytkownikiem by móc poradzić sobie z ewentualnymi usterkami a sami autorzy nie gwarantują, że takowych można uniknąć używając wersji deweloperskiej."
No to już są jakieś bzdety!! No Softonic.pl jest GPL

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Od kiedy to FF ma być płatny niby?
Ktoś jakąś plotkę puścił w net i już wielkie żale - tak samo o google było ze miało być płatne...

byku81

No tak ichito ale w twoim linku jest nagłówek do 4 a do pobrania jest wersja 3.6.3
...racja...nie zwróciłem uwagi...sorry...ale to nie zmienia faktu, że ten trial to jakieś dziwo i tyle.

byku81

Oj dziwo ale chyba nie pomyłka bo na samym dole mamy do wyboru pobierz teraz lub kup w sklepie!
P.S minefield 3.7a4pre bylo taką fajną przeglądarką a jak juz zaczęli aktualizować to się robi czołg 110 mb ramu jedna zakładka!
kup w sklepie kieruje do ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

byku81

No tak nie sprawdzałem a w tym sklepie to przeglądarki nie kupi co najwyżej drukarke
Cytat: Czy firefox 4 chce się upodobnić do opery?
Czy w ten sposób chce zdobyć użytkowników opery?


Prośba.Czytać co na samym dole strony mozilli jest napisane.


Cytat: Mozilla umieszcza odnośniki do tych programów grzecznościowo. Prosimy nie kierować do nas uwag i zażaleń dotyczących ich działania. Wszelkie pytania, reklamacje i roszczenia dotyczące tych aplikacji należy kierować do ich twórców.