SafeGroup

Pełna wersja: czy pobrałem nienajnowszą wersję ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!Grin
Pobrałem dziś i zainstalowałem z Waszej strony AV PE Classic. Wszystko OK. Programik śmiga, uaktualnia bazę, żadnych konfliktów, super. Lecz zastanawiają mnie dwie rzeczy: :shock:
1. gdy podglądam wersję (przynajmniej silnika) to jest 7.04.00.44. Zaglądając na inne strony np. dobreprogramy.pl widnieje tam do pobrania (dla XP) v.7 7.00.04.15 :?: . Bazę mam aktualną. Czy znaczy to że wersja się nie uaktualnia i mam starszą v. progr? Jeśli tak to czy można i jak ją uaktualnić ?
2. Zdziwił mnie komunikat o ważności licencji do 30. XI br.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Shot at 2007-07-21
Co oznacza to dla mnie po tym terminie ? Wiem że ten wątek był już poruszony lecz albo dobrze nie zrozumiałem niektórych wypowiedzi lub też niektóre są w treści niespójne. Proszę zatem o info.
Pzdr.
koleś2 napisał(a):1. gdy podglądam wersję (przynajmniej silnika) to jest 7.04.00.44. Zaglądając na inne strony np. dobreprogramy.pl widnieje tam do pobrania (dla XP) v. 7 7.00.04.15 Question . Bazę mam aktualną. Czy znaczy to że wersja się nie uaktualnia i mam starszą v. progr?


Małe sprostowanie na DP jest podana wersja silnika
7.00.04.15 ,Ty masz
7.04.00.44 ,czyli masz nowszą,a na DP jest podana v.silnika z dnia 14.05
,nie ma co się tym sugerować,silnik aktualizowany jest dosyć często.

koleś2 napisał(a):2. Zdziwił mnie komunikat o ważności licencji do 30. XI br.


Na kilka tygodni przed tym terminem licencja zostanie automatycznie przedłużona,czyli wszystko OK. :mrgreen: