SafeGroup

Pełna wersja: Sunrise Seven
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sunrise Seven.

Sunrise Seven jest programem umożliwiającym dostosowanie systemu Windows 7 do własnych potrzeb. Można na przykład zmienić szerokość menu start, czasy reakcji paska zadań. Możesz także dokładniej skonfigurować mechanizm UAC, powłokę, zabezpieczyć niektóre elementy, ustawienia systemowe pod hasło oraz wiele innych.

Sunrise pozwala także włączyć obsługę powyżej 4GB RAM dla Windows 7 w wersji 32 bitowej!

najnowsza wersja

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Bardzo lubię Sunrise Seven , ale nie używam wszystkich jego funkcji.

Można powiedzieć, że używam tego programu do swego rodzaju kosmetyki- do usunięcia symbolu strzałki ze skrótów, napisu skrót do, zmniejszenia odstępu pomiędzy ikonami.

A także do wyłączenia auto-odtwarzania płyt i do zmiany ekranu logowania- z tymże wybieram tapety z neta, bo jakoś u mnie program nie radzi sobie z wczytaniem ekranów logowania, które oferują jego producenci.

Poza tym używam też tego programu, aby dodać do menu kontekstowego dwie opcje: kopiuj do..., przenieś do...

No i dzięki Sunrise Seven włączam możliwość stosowania niepodpisanych stylów wizualnych.
Ostatnio myślałem o tym sofcie i doszedłem do wniosku, że potrzebowałbym informacji o kluczach rejestru jakie są modyfikowane przez poszczególne opcje programu. Nie mam na myśli każdej funkcji od A do Z, ale tych podstawowych. Oczywiście wygodniej wyklikać w Sunrise, ale jakoś tak... No wiecie Grin

Ogólnie program ciekawy i godny uwagi, jak komuś nie pasują właśnie takie szczegóły jak strzałki przy skrótach Tongue Korzystałem z niego od pierwszego kontaktu z Windowsem 7.
nikitagorbaczow napisał(a):Ostatnio myślałem o tym sofcie i doszedłem do wniosku, że potrzebowałbym informacji o kluczach rejestru jakie są modyfikowane przez poszczególne opcje programu. Nie mam na myśli każdej funkcji od A do Z, ale tych podstawowych. Oczywiście wygodniej wyklikać w Sunrise, ale jakoś tak... No wiecie

Na XP miałem taki plik .reg, który odpalałem zawsze po czystej instalacji - jedno kliknięcia i system robił się taki jak chciałem - mnóstwo opcji tam było ustawionych! Windows 7 to więcej zmian i już się nie sprawdzał, bo czasami zmieniał za dużo, dlatego Sunrise wolę włączyć kliknąć co muszę i papa. Używałem go od wczesnych wydań i wtedy widziałem, że ma potencjał, a w szczególności spełnia moje oczekiwania.
No a po odinstalowaniu ustawienia wracają do "fabrycznych"? Czy zostają takie modyfikacje jakie się wprowadziło w S7?
nikitagorbaczow napisał(a):No a po odinstalowaniu ustawienia wracają do "fabrycznych"? Czy zostają takie modyfikacje jakie się wprowadziło w S7?

Zapewne zostają.

Konto usunięte

Też używam Sunrise Seven od czasu do czasu. Trochę szkoda że rozwój programu się zatrzymał, bo było zapowiadane sporo zmian, nowy interfejs, nowe możliwości itd. a jakoś od dawna jest 1.2 build 61. Niemniej swoje zadanie spełnia.