SafeGroup

Pełna wersja: Matousec.com - Przetestowano nowe Comodo- 100% results
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
A jednak100% stało się faktem., Comodo przeszło wszystkie testyosiągając najlepszy wynik po 148 testachWink . W sumie nie przypuszczałem ,że im się uda
Comodo Internet Security 4.0.141842.828FREE 100 % 10+ Excellent – 100 %

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

piękny wynik cis 4
i teraz niech mi ktoś napisze po co kupować np Kis lub Nis
No tak, tylkow Comodosam wiesz jak jest z prywatnością, i dodająte toolbary niepotrzebne . Tak to jest ideał bez tych minusów. Ciekawe jak odpowie na nowe Comodo Kaspersky z serii 2011. Nis raczej nie bo dalej nie wprowadzą sandoxa i typowego klasycznego Hipsa.
zgoda ale nie wydaje ci się że problem z prywatnością dotyczy każdego
a toolbary w CIS4 wystarczy ich nie instalować
ale nie każdy o tym wie
Comodo bardzo fajnie, a KIS też mnie zadowolił. Comodo zaczyna być poważną konkurencją dla płatnych programów.
najciekawsze jest to że w pierwszej dziesiątce jest klika programów free
bardzo dobrze może te płatne przez to będą lepsze
Ciekawe, czy by zaliczył z włączonym Sandbox-em:p
Z włączonym to na pewno, ale chodziło ci o wyłączony
To w takim razie dlaczego nie zaliczył testu na MRG?
polak900 napisał(a):Z włączonym to na pewno, ale chodziło ci o wyłączony


z właczonym mógłby mieć problem Tongue
wiele testów z właczonym nie przechodzi Tongue
Panowie bez pochlebstw...sami wielokrotnie tu pisaliśmy o "szemranych" związkach Comodo z Matousec.com i o tym, że Comodo robi pakiet bardziej pod wyniki w testach, niż działanie w realnym świecie Smile
Bardzo możliwe ichitoSmile chodź ja sprawy za bardzo nie znamWink
Każdy test jest w jakimś stopniu oszukany bo producenci wiedzą żeto jakie odnoszą sukcesy w takich testach przekłada się na ich dochody
dlatego najważniejsze jest to jak się dany pakiet w praktyce sprawdza, jeżeli chodzi o comodo to rewelacyjnie
Polak(mam na myśli też SymantecaWink),Ichito...a twierdziliście,że to ja tworzę teorie spiskoweTongue
no nie wiem czy rewelacyjnie wyświetla niezrozumiałe komunikaty są problemy z piaskownicą i z recenzji pcmag wynika że antyvirus jest słabiutki wystarczy lekko zmodyfikować plik i już go nie wykryje
W comodo pięknie współpracują ze sobą poszczególne elementy programu
z moich obserwacji wynika że to wystarcza do tego żeby się ochronić
av cis jest słaby zgoda ale to nie jest problem jak masie barzo dobrze przemyślany sandbox
nie do końca dobrze pomyślany ten sandbox są duże problemy żeby usunąć program który comodo tam umieści
zeby zatrzymać i usunąć program który jest w piaskownicy trzeba restartować system
do sandboxie to jeszcze wiele mu brakuje
spokojnie comodo to dopracuje
ale generalnie dla mnie to nie był problem, ważne że chroni
polak tylko czy dopracowanie będzie równiez w wersji free..?
to się okaże.. Tongue
nie wiem czy będzie
używałem ten pakieti działał spoko
nic mi nie wpuścił
część mojej rodziny go używa i sobie chwalą, oczywiście nie używają kompa zbyt ryzykownie

obecnie się całkowicie przestawiłem i nie mam żadnego av na stanie
mam tylko 1 gb ramu w pececie wiekowym i dwpf oraz ss mi starczy
Stron: 1 2 3