SafeGroup

Pełna wersja: Kaspersky Internet Security 2011 BETATEST
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Jak na wczesną Beteświetnie się spisał, tylko 1 malware wpuścił . Szkoda,że sandbox nie został przetestowany. Poza tym widać duże możliwości konfiguracyjne programu, większe niżzwykle. Zauważyłem poprawęwykrywania malware za pomocą metody behawioralnej. W tym teście odzywała się często. Jak na Betejest dobrze. Inee Av na tym etapie m.im Avastdostawał w dupęWink
Skoro Kasper 2011 Beta wpuścił 1 Malware to finalna wersja będzie niemal doskonała. Nie powtórzyła się sytuacja taka, jakabyła przy Avaście 5 Beta. Smile

Jestem ciekawy jak się Norton 2011 Beta spisał. Grin
Jak tak dalej pójdzie , jeszcze sukcesywnie będą program poprawiać to Comodo będzie miałogodnego rywalaWink Szkoda,że sandboxa mimo,że jest w początkowej fazie nietestowałSmile
bardzo dobrze że comodo ruszyło rynkiem
Panowie nie podniecajmy się tak test przeprowadzony na kliku próbkach
Ale to Beta, a jak na taki rezultat to świetnie mu wyszło. Smile
Dozamet1 napisał(a):Panowie nie podniecajmy się tak test przeprowadzony na kliku próbkach

bardzo dobra uwaga zobaczymy dalej
Hahaha OleoXtreme, jest za wcześnie żeby wysnuwać wnioski czy dany pakiet jest idealny. Takiego pakietu, niemal idealnego nie ma i nigdy nie będzie. Jeśli tak myślisz to po prostu się łudzisz. Na tych próbkach świetnie, na innych gorzej. Nie ma się czym tak rajcować.
dokładnie na wnioski jest jeszcze za wcześnie.. nie jest to nowy produkt tylko udoskonalona wersja 2010.. czyli wykrywać powinien przynajmniej na tym samym poziomie co 2010, a nawet lepiej Tongue
Jak ze zużyciem zasobów w porównaniu z wersją 2010 ?
Sprawdź u siebie. Przecież to oczywiste, ze na każdym kompie będzie inaczej się zachowywałSmile
Wiem, że to BETA i trzeba jeszcze poczekać na finalną wersję. Chodzi mi o to, że jak na BETE to się świetnie spisuje, ale jaka będzie finalna- zobaczymy.

A i słyszałem takie wiadomosci:
- Interfejs w wersji finalnej2011 ma być ładniejszy i inaczej pomyślany niż w wersji 2011 BETA
- Obciążenie w nowych bulidach znacznie się pomniejszyło, ale jeszcze nie jest idealnie
Gdybym miał zainstalowanego u siebie to chyba bym nie pytałGrin