SafeGroup

Pełna wersja: Niektórych czekają problemy z internetem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziś, 5 maja, o godzinie 16:00 czasu polskiego część internautów może doświadczyć problemów z połączeniem z siecią. Zakończy się wówczas pierwsza faza wdrażania DNSSEC na 13 najważniejszych serwerach internetu.
Jest to rozszerzenie systemu DNS o autoryzację źródła danych za pomocą technik kryptograficznych. Wprowadzenie DNSSEC ma za zadanie ochronę przed niektórymi typami ataków internetowych, np. przed man-in-the-middle. Specjaliści, którzy chwalą decyzję ICANN o wprowadzeniu DNSSEC ostrzegają jednocześnie, że jeśli właściciel sieci nie przygotował swojej infrastruktury do współpracy z rozszerzeniem, jego klienci mogą mieć problemy.

Pełne info: interia.pl

Eugeniusz

Czytałem już o tym

zaczyna mnie denerwować to wklejanie wiadomości
A co tu komu przeszkadza?Jeden przeczytał gdzieś indziej a 2przeczyta tu!Ja nie widzę problemu

byku81

Ja już mam problemy gg nie dziala i google chrome również!Czy to przez te zmiany?
mi jeszcze działa wszystko Smile Ale jak nie będzie to te kilka godzin się wytrzyma
Już po 16... U mnie wszystko działa, jak należySmile
Ja dzisiaj nie miałem żadnych problemów... Grin Wszystko działa na każdej przeglądarce....