SafeGroup

Pełna wersja: System Defend Antivirus 2010 nowy darmowy AV
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

lunaticdreams

System Defend Antivirus 2010 nowyAV

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Trochędo Kasperskiego podobny
widziałem go dzis na sofpedii ale nie dość że ponad 200 mb to jeszcze z tajlandii Tongue
A to strona producenta

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Boże graficznie do Kaspra podobny, ładnie odgapili wygląd Smile Kolejny wynalazek żerujący na potędze innych znanych programówWink
Cena 499 บาท 1komp/1rok co daje jakieś 49.25 PLN przynajmniej tak jest na stronie..

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

znowu kolejny zamulacz
Wykazali się oryginalnością... Ciekawe czy jedzie też na silniku kaspra.
Nie uważacie, że aż za dużo rzeczy jest w tym interfejsie ? Tongue
zainstalował to ktoś program jest darmowy
Jakiś taki dziwny.Jeszcze się okaże że ma silnik kaspra
Serafin napisał(a):Wykazali się oryginalnością... Ciekawe czy jedzie też na silniku kaspra.


Wiesz myślę,że nie. Pewnie myślą,że jak ma wyglądKasperskyego renomowanej firmy to ludzie się nabiorą i z sentymentu do rosyjskiego programu zainstalująten myśląc,że jest porównywalnie dobry.. Na bank się później przekonają ,że jest to złudne i zobaczą ,że program inna liga. Każdy się chwyta różnych metod, aby się przebić na rynek tym bardziej jak jest taka konkurencja. Smile

Eugeniusz

Czym się płaci w Tajlandii?
LikwidatoR napisał(a):
Serafin napisał(a):Wykazali się oryginalnością... Ciekawe czy jedzie też na silniku kaspra.


Wiesz myślę,że nie. Pewnie myślą,że jak ma wyglądKasperskyego renomowanej firmy to ludzie się nabiorą i z sentymentu do rosyjskiego programu zainstalująten myśląc,że jest porównywalnie dobry.. Na bank się później przekonają ,że jest to złudne i zobaczą ,że program inna liga. Każdy się chwyta różnych metod, aby się przebić na rynek tym bardziej jak jest taka konkurencja. Smile


Skąd wiesz że gorszy ?Może ma silnik kaspra
jest wersja płatna i free która podobno wyświetla w realtime reklamy.. jak ktos zainstaluje to zobaczymy..
a w Tajlandii płaci się batami.. Tongue

Eugeniusz

Cena - 500 batów Grin.

Tandeta program.

lunaticdreams

Eugeniusz napisał(a):Cena - 500 batów Grin.

Tandeta program.

Skąd wiesz?Tongue
no to pojde na pierwszy ogien ... zaraz zainstaluje i stestuje na paru paczkach wirusow ... za chwile wyniki Tongue

jednak registry cleanup z tego softu uzywal nie bede ... sprawdze tylko wykrywalnosc Tongue
i jak tam wynalazek???
jak sprawdzasz to podaj też ile pamięci to cudo zabiera..
oraz wykrywalność..
probuje inny link bo z cnetem nie moze mi zakonczyc pobierania ... jeszcze chwile trzeba poczekac
W pliku instalacyjnym same poprawki do windowsaTongue
Stron: 1 2