SafeGroup

Pełna wersja: Gadu-Gadu ma większe wymagania niż Quake 3!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czegoś takiego bym się nie spodziewał.Grin
Do czego doszło w tych czasach..

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Eugeniusz

To normalne.
Wraz ze wzrostem standardowo montowanych pamięci w nowych komputerach wzrasta zapotrzebowanie na pamięć przez programy.
Zresztą GG to teraz NK wsród IM.
Geniuszek to dlatego, że programiści dodają mu w kij niepotrzebnych funkcji zamiast napisać je oddzielnie jako wtyczki jak ma to miejsce np w AQQ Tongue
Ale może to i lepiej ludzie może w końcu przejdą na jabbera Grin
Eugeniusz napisał(a):To normalne.
Wraz ze wzrostem standardowo montowanych pamięci w nowych komputerach wzrasta zapotrzebowanie na pamięć przez programy.
Zresztą GG to teraz NK wsród IM.

Tak wiem.Smile
Chodziło mi tylko o tą różnicę.

Eugeniusz

Nie przejdą... GG było, jest, będzie. Chyba że wprowadzą opłaty.
Najlepsze GG była wersja 7v7, leciutkie, bardzo praktyczny bez zbędnych wodotrysków .
Ostatnie GG jakie używałem było w wersji 6.6 i było całkiem niezłe. Z kolejnymi wersjami było już tylko gorzej. Z tego powodu GG wyleciało na zawsze z mojego komputera.
panowie gg jest jak stara babcia - dużo przeszła, jest po serii tuningów optycznych z każdym rokiem wolniej się porusza, jest chodzącą reklamą apteki itp.

a np. miranda im - gdy ją instalujesz pytasz się co to za anorektyczka? i poddajesz ją tuningowi i po wszystkim otrzymujesz to co chcesz - odsylikonowej mówiącej w językach icq, gg, aim oraz innych ślicznotkę po grubą, obwisło-piersiastą, umiejącą jednocześnie gotować, sprzątać i robić pajacyka, ciągle sprawdzającą kurs euro kobyłę - do wyboru do koloru każda kombinacja dozwolona.
rychło wczas odkryliście to porównanie.

zamiast starej krowy - gg - proponuje dobrą alternatywę a mianowicie WTW.
WTW przeznaczone jest dla osób nie potrafiących skonfigurować Mirandy
WTW jest przeznaczone dla osób które nie mają ochoty konfigurować jakiegoś komunikatora a chcą mieć na tacy to co najpotrzebniejsze

Eugeniusz

Nie wiem... na Windows używam jedynego słusznego komunikatora (nie, nie MSN) GG 8. Ale zmienię na coś "lightweight".
to albo chcesz mieć coś na tacy albo dostosowujesz pod siebie. GG też masz podane na tacy a jakie są tego efekty nie trzeba powtarzać.

dla mnie WTW to szmelc dla leniwych, zmęczonych ociężałym GG mas.
nie mam zamiaru się tutaj z Tobą o to wykłucać, jeden woli to a drugi tamto.

Eugeniusz

To instalnę jutro tę Mirandę. Trochę o niej słyszałem.
bierni jakiego masz linuksa ?
Eugeniusz napisał(a):To instalnę jutro tę Mirandę. Trochę o niej słyszałem.


bardzo dobry komunikator
kiedyś używałem go na pc
gg to szmelc
zord napisał(a):bierni jakiego masz linuksa ?


arch linux, mam też lubuntu i backtrack na pendrive
mam mirande ale nic ciekawego w niej ni ma z multikomunikatorów używam Trilliana badzo dobry praktycznie wszystkie sieci oprócz gg obsługuje...

Eugeniusz

instalnąłem teraz - całkiem niezła - jest NORMALNA (przepraszam).
Stron: 1 2