SafeGroup

Pełna wersja: ArcaMicroScan
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Co nim sądzicie?
Czy dokładny,czy dobry?
Na pewno zaletą jest to ze można go odpalać z pendriva.
Czy ma jakieś inne zalety?
Odpuść go sobie Tongue
Lepiej używać MBAM Grin
Zawsze lepszy od MKSTongue
popieram, na tym etapie mbam
MBAM mam pełną wersję i działa bez problemu ale z ciekawości załączyłem ArcaMicroScan i znalazł mi coś takiego
C:\WINDOWS\system32\drivers\utewndm0.sys <- Trojan.Rootkit.Agent.Inmi nie wiem czy to nie fałszywy alarm.
Co o tym myślicie?MBAM tego nie wykrył i antyvirus tez nie.
mbam nie jest przenośny chociaż jeśli chcesz portable możesz użyć a-sqared wystarczy przenieść folder z programem na pena

wrzuć to na virustotal bo wygląda podejrzanie
Zainstaluj sobie BluePointa albo CounterSpy jako skaner na żądanie.
BluePoint jest chyba płatny nie wiem jak CounterSpy.
oba są płatne
No to nie bardzo mi się uśmiecha zapłaciłem już za MBAM i AV.wolał bym coś dobrego za free ale pewnie takich cudów nie ma
a-sqared jest bardzo dobry i za free czasami tylko wykrywa troche za duzo Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dzięki zaraz go zassam i przeskanuje.
Są płatne, ale mozna uzywac za darmo triala. Co miesiac rejestrujesz sobie klucz na inna skrzynke i wszystko dzialaTongue

W sumie czego nie wybierzesz w tym co Ci polecono bedzie dobre.
Przecież on jest mało skuteczny (arcavir)lepiej inne np MBAM lub Hitman Pro.
Nasz skaner jest dobrze oceniany, jest włączony w multiskanery np.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, poza tym jest skanerem wybranym przez największe polskie serwisy jak dobreprogramy.pl i portal onet.pl. Do tego jest częścią ArcaVir RescueDrive. Teraz właśnie wypuszczamy nową wersję naszego narzędzia ratunkowego

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Marek, a ile tak w ogole sygnatur w bazie ma Arcavir? Czy moze to jakas tajemnica?Smile
Podłącz się ze skanami Arcą w "Mniej bezpieczne". Poza Tobą (to do Marka) chyba nikt tutaj nie ma Arcavira.
Przydałby się też ktoś z MKS-a, ale na razie nie zawitał.
a ja mam pytanie czemu arca tak muli a może to też tajemnica Tongue
MKS ma jakieś swoje aktywne forum?
marek_arcabit napisał(a):Nasz skaner jest dobrze oceniany, jest włączony w multiskanery np.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, poza tym jest skanerem wybranym przez największe polskie serwisy jak dobreprogramy.pl i portal onet.pl. Do tego jest częścią ArcaVir RescueDrive. Teraz właśnie wypuszczamy nową wersję naszego narzędzia ratunkowego

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Marku...bez urazy...ale gdyby nasze forum było do czegos wybrane przez : "dobreprogramy.pl" i "portal onet.pl"...to bym się spalił ze wstyduGrin
Stron: 1 2