SafeGroup

Pełna wersja: AntivirusMulti - skaner "wielosilnikowy"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
AntivirusMultito darmowy ("opensource under NewBSD License") skaner wykorzystujący silniki kilku znanych antywirusów (sygnatury+heurystyka) do walki z wirusami. Najnowsza wersja z 26 maja ma numer 1.5.
Program pozwala na zainstalowanie w systemie kilku silników i daje wybór jednego do monitorowania plików systemu lub innej wybranej lokalizacji. Program oferuje następujące silniki (wg kolejności alfabetycznej):
* AVG
* AVIRA(anti-vir)
* BitDefender
* ClamWin
* EMSISOFT CommandLine scanner
* Eset Nod32
* F-Prot
* Kaspersky
* McAfee VirusScan

Plik instalacyjny to zaledwie 1,11 MB, program współpracuje z systemami WinXP/Vista/7.
Program jest na niektórych portalach, ale na większości bez ocen...tam gdzie oceny są, są one wysokie lub najwyższe.
Strona programu, opis, ustawienia, download

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

To coś podobnego do Hitmana, działa na zasadzie chmury?Smile 9 silników , pewnie skuteczniejszy od HitmanaGrin
Wygląda, że nie jest to chmura...ale przez zamontowanie kilku silników jest podobny do Hitmana. Na tomiast częściowo na zasadzie "chmury" działa inny "wynalazek" pod nazwą Wuzzup ...znaczy "o co chodzi" Smile
"Wuzzup is a system exploration tool that will help you find unknown threats lurking in your machine. With the rate at which cyber attacks are now occurring, machines are regularly found to contain malware that had been previously undetected by traditional anti-virus and spyware scanners. Wuzzup can solve this problem by positively identifying as "safe" every single known executable file in your system. For those that are not yet known, it captures the file, transmits it to our lab, where an array of tools analyze it. Scan again a few hours later, and you''ll know about those unknowns.

Why Wuzzup?
* Compatible with all anti-virus and anti-spyware products.
* Identifies all unknown executables, and transmits them to our lab for free analysis.
* Higher detection rate than any other product. Finds problems that other products miss.
* Checks running processes, autostart files, executable files, registry, cookies."
Dobra instaluje tego ANtiVirusMulti zobaczymy co to za cudoSmile Jeśli będzie lekki idobrze usuwałzagrożenia wywalę moje dotychczasowe skanery na żądanieEset Online Scanner, a-squared bo w tym programieznajdują się bazy tych programów. Po co mają się dublować Lepiej mieć wszystko w jednymSmile

Program jestbardzo dziwnyGrin Nie wiem jak go dobrze ustawić. Daje Scan nie chce skanować, dziwna konfiguracja tego programu jest. Ichito umiesz go ogarnąć?Smile
Przecież ichito podał stronę z ustawieniami w 1 poście Tongue
Nie...nie instalowałem go...ale w takim razie spróbuję Smile Chyba musisz poczytać na stronie producenta...tam jest przewodnik, jak ustawić. Szukałem coś na temat konfiguracji, ale nic nie znalazłem...wszędzie powielają opis ze strony domowej.
Jest podane do wersji 1.3 robię jaktam, alepodczas load configuration from file wyskakująjakieś błędy typu nie można uruchomić procesu. Co bym nie kliknął program się rozkrzacza . Co za eksperyment jakiegoś włochaGrin
Ciekawyprogramik, trzeba będzie sprawdzić. Używam raz na jakiś czas hitmana i mbam