SafeGroup

Pełna wersja: Pogawędki VI
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Eugeniusz

pogawędki muszą być!
Bez nich ani rusz Grin

Eugeniusz

Jutro napiszę do Aviry w sprawie polskiej wersji po niemiecku i angielsku. Może...
fajnie że coś się zmieniło
Sporo roboty jeszcze zostało, trzeba poprzenosić stare tematy do odpowiednich nowych działów. Dlatego też nie wszystko jest jeszcze poukładane. Troszkę to jeszcze potrwa, ale z całą pewnością będzie to lepiej funkcjonowało, wyglądało niż starym forum.
O witam na zmienionej stronie, pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne Smile
a ja wolałem stare Sad
Przyzwyczaisz się do nowego Tongue
Chyba zbyt bardzo zdenerwowałem lunatyka:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Eugeniusz

Dobra, zaczynamy liczyć czas do odpowiedzi Aviry. Oczywiście wiadomość poszła w wersji deutsch jak i englisch. Pewnie po angielsku nie odpowiedzą a po niemiecku się wymigają. Dziwna firma.
Jessuuu!!!...ale ciężko się teraz w tym odnaleźć Smile

Eugeniusz

Kolory mnie denerwują. Można zmienić styl?
Do wygrania są 3 licencje na Mamutu na jeden rok. Fundatorem nagród jest Thomas Gunter.
Eru napisał(a):Chyba zbyt bardzo zdenerwowałem tą wypowiedzią lunatyka :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Bo to rezultat:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Odbiło mu do reszty Grin

Lunatyk już dawno zdradzał różne zaburzenia osobowości...teraz dodatkowo przygrzało mu słońce i stan się pogorszył...w Szczecinie nie ma zimnej wody !!???

BTW.Ci szwabi mnie wykończą...prowadzą z Argentyną 1:0 Sad
Argentyna-Niemcy 0:3 do 75min. Porażka ArgentynySad
Tommy...był już jeden niemiec któremu wydawało się zdobył cały świat...i wiesz jak to się skończyło Wink ...zaczekajmy do 11 lipca...
Argentyna - Niemcy 0:4. No liczyłem na Argentynę, że wygra. Ale dali ciała.
Zobaczymy czy szczęście będzie im dopisywało do końca...

Eugeniusz

Nie mogą wygrać, nie mogą!
Sprowadźmy sobie Jurę na nowe forum Smile.

Kurka, wszystkie wiadomości pokasowane. A miałem tam klucz do AVG IS do 2018 roku, F-Secure Client Security lifetime... od naszego przyjaciela Zorda.
Widzę że forum przeszło pozytywną przemianę Smile
Dobrze że moje konto nie zostało skasowane.Grin
Eugeniusz napisał(a):Nie mogą wygrać, nie mogą!
Sprowadźmy sobie Jurę na nowe forum Smile.


Możemy też sprowadzić kredę. Tongue
A tak na serio warto tak ryzykować?