SafeGroup

Pełna wersja: Online Armor sprzedany!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mike Nash- dyrektor, właściciel, twórca firmy Tall Emu- ogłosił 29 czerwca na blogu, że sprzedaje Online Armor znanej z oprogramowania zabezpieczającego austriackiej firmie Emsisoft . W ciągu 48 godzin od tego momentu został przeprowadzony cały proces restrukturyzacji firmy i już od kilku dni Tall Emu zajmuje się tylko oprogramowaniem biznesowym Total Enterprise CRM.
Wiadomość jest zaskakująca, choć wieści o coraz bardziej zaciskającej się współpracy...także finansowej...obu firm już od dawna obiegały przeróżne media, zresztą obie firmy od lat wspierały się i promowały własne produkty. W tej chwili Online Armor pozostał jako samodzielny produkt, choć jak M. Nash powiedział w wywiadzie dla Softpedii "(...)Emsisoft takes OA and the plans for OA now depend on Emsisoft." ...zaś Christian Mairollwłaściciel Emsisoft powiedział tak: "The Online Armor product range will stay untouched for the upcoming time ."
Czyli OA póki co jest wspierany i rozwujany, ale do końca nie wiadomo co z nim będzie...i to jest chyba lekko niepokojące.
Materiały źródłowe informacji

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Eugeniusz

Ja też zacieśniam współpracę z Emsi Smile
Zobaczymy co z tego wyjdzie.Mam nadzieję że OA nie umrze.
Oby wyszło im to na dobre. Online armor to dobry program z dobrym HIPS-em, byłoby szkoda gdyby stracił renomę, przez takie przejęcie.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

co do renomy to mogą ją utracic
Polak ma rację...jest coś na rzeczy w tym, że produkty po przejęciu przez inne firmy jakby zamierają. Przykładem PC Tools-y...jakoś cicho się zrobiło o ich zaporze, a jeszcze ciszej o Threat Fire. Czyżby zależało na wymieraniu przejętych linii programów? A na marginesie...ciekaw jestem czy ten cudny struś - logo, które było tylko widoczne w OA - tam zostanie...to najsympatyczniejsze logo firmy, jakie mi się zdarzyło w programach widzieć Smile

Eugeniusz

ichito napisał(a):Polak ma rację...jest coś na rzeczy w tym, że produkty po przejęciu przez inne firmy jakby zamierają. Przykładem PC Tools-y...jakoś cicho się zrobiło o ich zaporze, a jeszcze ciszej o Threat Fire. Czyżby zależało na wymieraniu przejętych linii programów? A na marginesie...ciekaw jestem czy ten cudny struś - logo, które było tylko widoczne w OA - tam zostanie...to najsympatyczniejsze logo firmy, jakie mi się zdarzyło w programach widzieć Smile

Fakt, produkty PC Tools zabija Symantec. Ale taka kolej losu, silniejszy wygrywa.

Co do ikonek, to jeszcze fajna jest ikonka WinPatrol, Drivesentry.
Symantec ostatnio łyknął PGP . Trzeba by było pogrzebać i zobaczyć do kogo Symantec należy . Podejrzewam ze w PGP zrobią taki patent ze do wszystkich kluczy jakie wygeneruje PGP będzie uniwersalne hasło które będzie znać tylko UNCLE SAM . Podejrzewam ze w Win 7 jest jakiś taki mechanizm zaszyty ze mogą ci zaglądać do kompa jak chcą . Ludzie to niestety stado tępych baranów i sami sobie zakładają kaganiec na swoje mordy , i jeszcze myślą ze tak jest nowocześnie .Grin
dobrze napisane
między innymi nie używam dlatego SYmanteca
OA został przejęty przez Emisoft, a nie Symantec. To tak w ramach przypomnienia...
sorry za ot masz racje