SafeGroup

Pełna wersja: Pozostanie przy wersji 9 Avire PE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Wink
Mam problem, bo chciałbym pozostac przy wersji 9, ale:
1. problem - licencja, ktora miala sie automatycznie przedluzyc sie nie przedluzyla
2. Plik fidbox.dat ktory jest plikiem od antywirusa ma u mnie ponad juz mi prawie 4GB isie miejsce konczy na dysku

Nie mam za bardzo czasu na grzebanie i przeinstalowywanie dlatego mialbym rade jak to zrobic zeby jak najmniej czasu stracic, a jesli to byloby nie mozliwe to prosilbym o sprawdzonego linka do wersji 9 Wink
z gory dzieki za pomoc!
Ad 1. Zostawanie przy starsze wersji aviry nie ma najmniejszego sensu, a wersji 9 próżno szukać.
Ad 2. Plik fidbox.dat nie jest plikiem aviry, tylko kasperskiego. Przeczytaj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

temat.
oj no to widze ze powazniejszy problem,
kasperskiego to mialem kiedys chyba jakies demo, ale sam nie jestem pewien czy to czasem nie przed formatem :/

tzn ze nie dam rady odnowic juz licencji na 9ke?
bo czytalem, ze 10 niby jest lepsza, ale za to o wiele wiecej wymaga i zamula kompa, a ja mam niezbyt nowego
(sempron 1,5ghz 512mb ram ) a do tego w 10 wiele sie pozmienialo, a juz sie przyzwyczailem do interfejsu 9.
W interfejsie są tylko drobne zmiany...
Co do wymagań raczej nie wzrosły...
10 jest gorsza od 9 tym że gorzej wykrywa malware potwierdzone jest to w testach oraz na forum Niemeckim aviry sporo jest na ten temat
co do wymagań jest podobnie
jeżeli chodzi o avirę to tylko opłaca się tylko wersja free bo licencja jest za drogo w porównaniu do skuteczności
ja bym zainstalował cis 4 jakbym miał wybierać oprogramowanie antywirusowe
albo kupił licke na gdatę lub bluepointa
obecnie nie opłaca się kupować Aviry - niech ja poprawią o ile w ogóle to zrobią
pozdrowienia dłuletni użytkownik aviry premium

Eugeniusz

Serafin napisał(a):Ad 1. Zostawanie przy starsze wersji aviry nie ma najmniejszego sensu, a wersji 9 próżno szukać.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Po lewej stronie lista buildów. Od najnowszego do 6.31 Smile.
czyli co, reinstalka?
nurtuje mnie dlaczego mi tej licencji nie odnowilo jak ponoc mialo, co moze byc nie tak?
Nie odnowiło zapewne dlatego, że masz starą wersję tj. 9 już nie wspieraną przez producenta...
przeciez bylo tu nawet na tym forum info ze przedluzaja wsparcie chyba do 2011...
u mnie jest data licencji 09-2011Grin