SafeGroup

Pełna wersja: Jakie zabezpieczenia Pc stosuje się w USA a jakie w EU
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poczytajcie sobie ten artykuł:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

avast najpopularniejszy na świecieGrin
no niestety tak to wygląda
twórcy malware mogą spać spokojnie
polak900 napisał(a):no niestety tak to wygląda
twórcy malware mogą spać spokojnie


Ja to mam wrażenie ,że Ty Polak to chciałbyś żeby wszyscy używali wspaniałego zestawu taki jak w Twoim profilu, i do tego jesteś przekonany ,że nie ma nic lepszego na świecie niż DW .
A prawda jest taka , że jak ktoś normalnie korzysta z sieci to nie musi się bunkrować za piaskownicami i antilogerami , znam przypadki osób które wcale nie używają zabezpieczeń , a korzystają tylko z aktualnego systemu i nie łażą gdzie popadnie korzystają z alternatywnej przeglądarkii jest spokój.Sam w pracy miałem system bez zabezpieczeń przez 2 lata i uwierz mi nic się złego nie stało , a łaziłem po różnych stronach.
Więc nie popadajmy w chorobliwą panikę, że ktoś Ci komputer przez sieć ukradnie.
Avast ma dobrą wykrywalność i jako jedyny za free jest pełnowartościowym programem praktycznie bez żadnych ograniczeń.
Dla normalnego świadomego usera jest w 100% wystarczający , a jako doświadczony user wiesz że żaden antivirus nie jest w stanie zapewnić 100% bezpieczeństwa więc w zasadzie nie ma znaczenia czy ktoś używa KIS czy NIS czy AIS , zawsze może wpaść na zagrożenie 0-day.


edit:

Napisałem ,że odnoszę wrażenie,a Ty od razu mnie od człowieka wyzywasz ...
Ochłoń "człowieku" a rady zostaw dla najbliższych.
ja myślę że nie odpowiadasz na temat, pijesz do mnie nie wiem z jakiego powodu
co do avasta jest może pełnowartościowy ale do tego jest słaby
co do mojego zestawu to jest moja sprawa jakiego używam
więc człowieku próbujesz mi coś wmówić np to że jestem fanatykiem, a tak nie jest
zachowuj się spokojnie na forum dobra rada na przyszłość
pisz na temat
pozdrowienia