SafeGroup

Pełna wersja: WARNING -> można to usunąć?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
mam zapytanko jak skanujecałego kompa to wychodzi mi w tabeli WARNING 33 szt czy te ostrzenie 33 szt to są pozostałości po jakimś wirusie? jak to można usunąć i czy to pózniej nie zaszkodzi pracy kompa lub coś z tego nie wyjdzie? Grin
mateo-el-> wrzuć screena, to zobaczymy Wink

PS. Wydzieliłem posty z tamtego tematu, ponieważ dotyczą innego zagadnienia :roll:

Patrz, gdzie piszesz posty, na następny raz Wink
Cytat: mateo-el -> wrzuć screena, to zobaczymy Wink

Pawełku mój Ty drogi Grin
Warningami się nie przejmuj to nie pozostałości po wirusach, ale informacja o tym, że tyle, a tyle plików nie może zostać przeskanowanych bo : są plikami odpowiedzialnymi za Rejestr : NTUSER.dat, UsrClass, etc....jest plikiem hiberfil.sys, pagefile.sys, etc., jest zaszyfrowany hasłem i/lubAES256. BlowFish, TwoFish, 3DES, itd.
Tak więc nie ma się co martwić Wink
Co innego śli przy Detections jest jakiś wpis Wink
pZDR!
sorry zakreciłem się :rotfl:dzieki za rady i sprostowanie Smile
mateo-el napisał(a): sorry zakreciłem sięRotfl dzieki za rady i sprostowanie Smile

Normalka Tongue
Cytat: Co innego śli przy Detections jest jakiś wpis

masz coś przy Detection ???
nie nic nie mam teraz,pierwszy raz jak skanowałem kompa to znalazł mi parę wirusów więc je usunąłem i przez te gówna coś mi sie dzieje w kompie, ale może z czasem będe wiedział więcej Grin
Stary napisał(a):plików nie może zostać przeskanowanych bo : są plikami odpowiedzialnymi za Rejestr : NTUSER.dat, UsrClass, etc....jest plikiem hiberfil.sys, pagefile.sys, etc., jest zaszyfrowany hasłem i/lub AES256. BlowFish, TwoFish, 3DES, itd.



Przepraszam za wyciąganie starych wątków, ale jestem tu świeży i nie zdążyłem tego wcześniej przeczytać. Mógłbyś rozwinąć to zdanie? Co ma prawo zostać nieotworzone?