SafeGroup

Pełna wersja: Program lub dodatek do zabezpieczenia haseł w FF
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
jak w tytule , potrzebuje coś co zabezpieczy hasła w FF

- Ma zapisywać hasła przy pomocy mocnego klucza
- Ma samo wypełniać pola admin i password na stronach i pamiętać jakie hasło na jakich
- Dostęp do haseł ma być na hasło główne
- Ma przechowywać bazę haseł na dysku , nie gdzieś w necie , niektóre dodatki do FF tak robią

Co proponujecie?

Męczyłem już kilka addonów ze strony FF addons ale nie spełniały moich oczekiwań
Nie przesadzasz?
Już raz problem z hasłem miałeś chcesz mieć kolejny ? Tongue
I czego ty się w ogóle tak cykasz? - Zapisuj sobie hasła gdzieś na kartce a potem do sejfu i będziesz miał zabezpieczone Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

|

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

lub ew.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

gdybyś zluzował trochę punkt 4. to polecam

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Norton 360 (czy IS również - nie pamiętam)
WISE i WISC

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

poza pkt. 4 (o ile się nie mylę - nie używam ich teraz)

Konto usunięte

DigitalPersona również spełnia kryteria, ale sama z siebie nie działa, potrzeba czytnika.
KeePass bedzie idealny.
LastPass przechowuje hasla na serwerach zewn.
KeePass na Twoim dysku.
Eru napisał(a):Nie przesadzasz?
Już raz problem z hasłem miałeś chcesz mieć kolejny ? Tongue
I czego ty się w ogóle tak cykasz?- Zapisuj sobie hasła gdzieś na kartce a potem do sejfu i będziesz miał zabezpieczone Tongue


U mnie od jakiegoś czasu wszystko jest po tajniaku :
szyfrowanie dysku : TrueCrypt
komunikacja : Jabber z kluczem RSA 4096 bit
poczta na serwerach poza EU
większość ruchu do netu przez TORa

Stałem się podejrzliwy ....... Suspicious
A co ty za ważne dane niby masz na dysku ? Grin
Może bawisz się w gang narkotykowy/mafię ? Grin
Zainstalowałem KeePasa , ale nie potrafię zrobić żeby przy wejściu na stronę na której trzeba wpisać login i hasło program robił to automatycznie
AlohA napisał(a):Zainstalowałem KeePasa , ale nie potrafię zrobić żeby przy wejściu na stronę na której trzeba wpisać login i hasło program robił to automatycznie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wazne: Title kazdego wpisu z haslem musi byc identyczny jak title strony gdzie jest formularz logowania (odczytac to mozna na pasku przegladarki - i taki sam nalezy wpisac w KeePass''ie).
jak wciskam określoną w opcjach kombinacje klawiszy to hasło pojawia się w pasku adresu a nie w oknie w którym się wpisuje hasło
A czy przed wcisnieciem kombinacji klawiszy pamietasz aby aktywowac kursor w formularzu gdzie ma byc wprowadzony Twoj login?
Wchodzisz na strone logowania, klikasz na pole tam gdzie wpisujesz normalnie login i dopiero wtedy wciskasz kombinacje klawiszy z KeePass''a, et voila.
Creer napisał(a):A czy przed wcisnieciem kombinacji klawiszy pamietasz aby aktywowac kursor w formularzu gdzie ma byc wprowadzony Twoj login?
Wchodzisz na strone logowania, klikasz na pole tam gdzie wpisujesz normalnie login i dopiero wtedy wciskasz kombinacje klawiszy z KeePass''a, et voila.


No to jest raczej oczywiste....
Hasło pojawia się w pasku adresu strony a nie w polu hasła

Konto usunięte

Mi również nie przypadł do gustu, lastpass jest znacznie bardziej wygodny.
Byłby dobry gdyby nie to że z uporem Macierewicza wpisuje mi hasło w pole adresu strony a nie w pole gdzie ma być hasłoWall

Edit :

Na poczcie onet działa ok , na interi też , ale na adresie modemu wifi w sieci lokalnej nie chceWall
Na początku próbowałem właśnie na tym adresie lanowym i widocznie przez to nie działałoTongue
OK , wszystko działa .
Na początku próbowałem z adresem i hasłem do modemu wifi w sieci lokalnej i widocznie takich adresów KeePass nie obsługuje albo z innej przyczyny nie chciał z tym adresem zadziałać .Grin

Adres modemu to 192.168.0.170
loginu niema jest tylko hasło i pojedyncze pole do wpisywania , wiec pewnie przez to były problemy Suspicious
Od lat uzywam KeePass''a nie mialem i nie mam z nim zadnych problemow.
Co do logowania do modemu tutaj KeePass sobie nie radzi z funkcja Auto-Type... rowniez u mnie, a ze nieczesto loguje sie na stronie mojego modemu to mnie to raczej nie przeszkadza.