SafeGroup

Pełna wersja: Serwis lubie to! ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Lubie.to jest agregatorem treści, które lubisz ty i twoi znajomi !

Od dziś to Ty i Twoi znajomi decydujecie, które treści w Internecie są ciekawe, a na które nie warto tracić czasu! Dzięki facebook-owym przyciskom ‘Lubię to’ możesz czytać artykuły, oglądać filmy i poznawać nowe marki poprzez polecenia osób, które znasz. Wreszcie nadszedł koniec obcych i niewiele wartych sugestii.
Wykopy zostawmy archeologom - odwiedzajmy strony, które naprawdę lubimy Wink

Link do serwisu :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Świetny sposób inwigilacji wymyślony przez FACEBOOK ! Zauważyłem iż praktycznie na każdej stronie jest przycisk Lubię to! T rzeba przyznać iż ciekawy pomysłSmileCzego te ludzie nie wymyślą by móc śledzić nasze poczynania!

Warto poczytać :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ja zablokowałem w pliku hosts twarzoksiążke i już nie muszę oglądać tego lubię to i zakazanych gęb Tongue
Venomx nie każdy ma fobię tak jak ty i lubi się dzielić z innymi info co robi, co ogląda, co go zainteresowało - co można bardzo często zobaczyć właśnie na takich portalach Tongue

No to było do twojej dopiski o inwigilacji Tongue
Coś ci się pomyliło...
Na co komu toi po co? Następny jakiś wymysł, pewnie do zbierania info co gdzie kto łazi.

Od odwiedzania ulubionych stron to ja mam zakładki po lewej w FF Smile
Ja ostatnio sprzątam po sobie, usuwam konta na stronach gdzie kiedyś na chwilę tylko był mi potrzebny status zarejestrowany. Szkoda, że wtedy nie wiedziałem o mailach tymczasowych bo bym sobie teraz tym głowy nie zawracał.
Takie serwisy to raczej tylko zbieranie danych, a to ile zarabiają na użytkownikach serwisy społecznościowe to głowa mała. Konto? posiadam, czy trzeba tam aż tyle ujawniać? nie. Tyle tylko by Cię znajomi rozpoznali i mogli znaleźć, reszta to tylko pierdoły. Nie trza być paranoikiem, ale dbanie o swoją prywatność z czasem może nas uratować, wystarczy poczytać o tym jak przestępcy wykorzystują łatwo dostępne o nas dane.
może to trochę nie na temat ale ja osobiście nie jestem zalogowany w żadnym serwisie społecznościowym
może to źle ale mam spokój z tego typu inicjatywami.
dla mnie to kolejny naganiacz do np facebooka Grin
buri napisał(a):Ja ostatnio sprzątam po sobie, usuwam konta na stronach gdzie kiedyś na chwilę tylko był mi potrzebny status zarejestrowany. Szkoda, że wtedy nie wiedziałem o mailach tymczasowych bo bym sobie teraz tym głowy nie zawracał.
Takie serwisy to raczej tylko zbieranie danych, a to ile zarabiają na użytkownikach serwisy społecznościowe to głowa mała. Konto? posiadam, czy trzeba tam aż tyle ujawniać? nie. Tyle tylko by Cię znajomi rozpoznali i mogli znaleźć, reszta to tylko pierdoły. Nie trza być paranoikiem, ale dbanie o swoją prywatność z czasem może nas uratować, wystarczy poczytać o tym jak przestępcy wykorzystują łatwo dostępne o nas dane.


Święta racja, ja tez się uganiałem z "unsubscribe" chyba z pół roku, teraz byle gdzie się nie rejestruję na swoim koncie, tylko używam tymczasowe; i jest spokój.