SafeGroup

Pełna wersja: Microsoft Outlook 2010
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Czy Microsoft Outlook 2010posiada opcje startup ? oraz czy potrafi automatycznie zminimalizowanie się do zasobnika podczas startu ? Ostatnie pytanie : Czy możliwe są powiadomienia w formie graficznym przy nadejściu nowej wiadomości ?
Testowałem już chyba wszystkich klientów poczty i prawie każdy ma jakieś wady, teraz działam na Thunderbird, program jest dość dobry ale nie wystarczająco, uważam, że jest mało stabilny i wciąż szukam lepszego klienta, który posiada startup, minimalizuje się do zasobnika, posiada pełną obsługę polskich znaczków, powiadamia mnie w formie tekstu/ grafiki o nadejściu nowej wiadomości i przede wszystkim zależy mi na wysokiej stabilności ! Z wersji na wersje Thunderbird w moim odczuciu staje się niestabilny, powstają różnego rodzaju błędy .

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Zaznacz opcje jak poniżej:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


i dodaj skrót programu do katalogu Autostart.
Dzięki Yngve.
A jak jest z powiadomieniami ?
VenomX napisał(a):A jak jest z powiadomieniami ?


Nie korzystam z tego programu, ale jest tam opcja "Show New Mail Desktop Alert", którą pokazałem w poprzednim poście. Zaznacz ją i powinieneś mieć powiadomienia o nowych wiadomościach.
Dzięki wielkie !

Pzdr.

Konto usunięte

U mnie niestety żadnych notyfikacji na pulpicie póki co nie ma.
No właśnie ! Nie rozumiem takich programów pocztowych ! Niby taki znany i taki popularny w dodatku komercyjny a żeby notyfikacji nie posiadał ! ?:/Pic na wodę .

Konto usunięte

Popularność wynika z exchange, który idealnie spisuje się w firmach.
Sam outlook również nie jest zły, ma kupę możliwości i jest niesamowicie wygodny. No ale nic nie jest idealne Smile
co to za klient, który nie powiadamia ? Dla mnie to podstawa !
Tak samo komercyjny klient

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Program jak dla mnie jest świetny ale nie posiada opcji : autostartu wraz z minializacją do traya ! Naprawdę nie rozumiem ? Dlaczego komercyjne programy nie posiadają tak istotnych funkcji ! Żenada...

Eugeniusz

Zawsze możesz napisać swój, wtedy będzie dopasowany do Twoich potrzeb Smile.