SafeGroup

Pełna wersja: Windows x64 a wirusy ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Jak to jest z tym malware na systemy 64 bitowe ? Powstają nowe zagrożenia czy raczej nie ? Przede wszystkim interesują mnie keyloggery ?

Eugeniusz

Hmmm, to zależy od tego, jak został napisany keylogger (poziom jądra, hook itp).
nie ważne jaki rodzaj systemu czy 32 bit/64 bitważne jest że to winda
twórcy malware już dawno poradzili sobie z zabezpieczeniem jądra systemu 64 bitowego windy

problem natomiast maja twórcy oprogramowania zabezpieczającego
patch guard uniemożliwia pełną kontrolę systemu przez antywirusy
dla mnie to żenada, ale tak podobno w dalszym ciągu jest
No nie tak dawno bo kilka dni temu zostało ogłoszone, że jest Rootkit na x64 więc nie przesadzaj Tongue
Oczywiście jak wiadomo z czasem będzie coraz więcej syfu na x64 a to dlatego że Windows 8 będzie only x64 i x128 Tongue
Ale ja tam się nie dygam keyloggerów ani żadnych innych loggerów bo mam SpySheltera Premium który spokojnie działa na x64 Tongue
- Obyś się nie przeliczyłSmileZ czasem każde oprogramowanie staje się dziurawe . Zawsze jest jakiś sposób...
Martw się bardziej o SD tym bardziej, że Tony (jego twórca) zaginął i jak na razie jego rozwój stoi pod znakiem zapytania Tongue
Jest wiele zamienników,równie skutecznych Tongue
No z tego co wiem to jak na razie tylko SD oparł się rootkitowi TDSS - reszta poległa - chociaż nie wiadomo jak to jest z returnilem w końcu Tongue
Dlatego jak na razie korzystam z SD, ponieważ uważam, że jest najlepszy a w dodatku ta prostota i lekkość SmileŚwietny program ! Jeżeli nie będzie dalej rozwijany to naprawdę z żalem będę musiał go pożegnać .