SafeGroup

Pełna wersja: BPS - kwarantanna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Skorzystam z nowego działu i opisze błąd w BluePoint Security.
Błąd występuje z module kwarantanny mianowicie po przeskanowaniu próbki plików w sekcji Detected pojawiają się informacje o przeniesieniu podejrzanych plików do kwarantanny(screen 1 oraz 2)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


natomiast w samej kwarantannie nie ma żadnych pozycji(screen 3).

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Problem niby nie jest jakiś duży i utrudniający pracę ale fajnie by było móc wydostać pliki z kwarantanny jeśli coś źle będzie rozpoznane...

PS. fajnie by było jakby dorzucili jeszcze moduł czyszczący zbędne reguły programów Smile
Co do czyszczenie reguł już kiedyś na forum u nich o tym pisałem - możliwe że kiedyś wprowadzą Tongue
W sumie jak nie możesz pisać na ich forum (co jest dziwne bo spamboty jakoś mogą Tongue
Eru napisał(a):Co do czyszczenie reguł już kiedyś na forum u nich o tym pisałem - możliwe że kiedyś wprowadzą Tongue
W sumie jak nie możesz pisać na ich forum (co jest dziwne bo spamboty jakoś mogą Tongue

z tym czyszczeniem to by było mega przydatne bo w sumie każda aktualizacja tworzy regułę i po pewnym czasie bardzo ciężko ogarnąć wszystkie potworzone zasadyNone
z ich forum to nie mogę odgadnąć jak to działa, po drodze próbowałem utworzyć dodatkowe 2 konta na różne maile w tym firmowy i lipa, nigdzie nie przychodzi link aktywacyjny...