SafeGroup

Pełna wersja: BullGuard Internet Security 10
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam znalazłem promocje na jednej stronie programy za darmo legalnie na 6 miesięcy ten program powyżej i w związku z tym pytanie czy ktoś miał do czynienia z tym pakietem IS,coś moze o nim powiedziec ewentualnie jesli nie to wogóle czy warto sobie nim głowe zawracac jak go wogóle można posegregowac w jakiej grupie IS on sie mieści tzn czy to jest półka Panda IS czy może jakiegoś innego pakietu,co wogóle za antywirus i firewall w nim się znajduje,jak z wykrywalnością tego pakietu?
Silniczek antyvirusowy Bitdefender i firewall Outpost
Aha okej dzięki a coś wiecej możesz powiedziec o tym programie miałeś moze stycznosc z nim czytałes moze o nim jakies opinie Smile

Eugeniusz

Jest niezły, ale ma ograniczone opcje. Radzi sobie nieźle.
Radzi sobie niezle tzn jak mam to rozumiec,bo wiesz radzic sobie niezle moze avg a jak w praniu to wogóle jakas kpinia jesli chodzi o IS nie wiem postarajcie się odpowiedz na moje pytania w pierwszym poście bardziej rozwijając swoją myśl byłbym bardzo wdzięczny,pozdrawiam Smile
Najlepiej weź i zainstaluj sobieSmile Ogoleni gorszy w wykrywalności i zużyciu zasobów od tego co masz w opisie czyli KIS. Wiec zostań przy tym co masz
messier napisał(a):Najlepiej weź i zainstaluj sobieSmile Ogoleni gorszy w wykrywalności i zużyciu zasobów od tego co masz w opisie czyli KIS. Wiec zostań przy tym co masz

Co do wykrywalności to nie byłbym taki pewien, bo testy wykazują, że Bitdefender jest skuteczniejszy od Kasperskiego.
jakie testy?Smile
Np. najnowszy test:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jak i wiele pozostałych testów.
hehe. I po jednym uważasz ze jest lepszy? To popatrz sobie na certyfikaty av-test, RAP VB, testy na yt itd jesli juz tak patrzysz na testySmile
Kiedyś może Kaspersky i był królem na rynku, teraz zaczyna być oprogramowaniem średniej półki. Widać po testach na naszym forum, że skuteczność Kasperskiego, nie jest na tak wysokim poziomie jak kiedyś. Skoro Kaspersky jest lepszy, to czemu producenci programów antywirusowych wykorzystujących jego silnik przeszli na konkurencyjne rozwiązania? Przykładem jest choćby GData, która po zmianie silnika poprawiła swoje wyniki w testach.
hmm. Nie zauwazyłem zeby kaspersky osłabł a napewno nie jest gorszy od bitdefendera. Bitdefender ma kłopoty w usuwaniu zagrożeń i napewno bardziej obciaża system. A co do przechodzenia na ten silnik. Wydaje mi sie ze chodzi o kase i chęć zarobienia na udostepnianiuSmile. Bitdefender jest tanim produktem,
Testy mimo wszystko to zauważyły. Używałem BitDefendera przez długi okres czasu, testowałem go na bardzo dużej ilości paczek, jak i na uruchomionych zagrożeniach i nie zauważyłem, aby BitDefender miał problemy z kasowaniem zagrożeń. Co do ceny, to przynajmniej za pakiet Internet Security oficjalne Polskie strony Kasperskiego chcą za niego 155 zł, natomiast BitDefender życzy sobie 175 zł. Wiadomo sprawa udostępnienia silników miewa się inaczej, mimo wszystko, cena była ostatnią rzeczą, która stawała na przeszkodzie pozostawienia silnika Kapserskiego.
Mi chodziło o to co było stwierdzone przez testySmile Moim zdaniem gdyby produkt był taki swietny nie udostepnialby dookola swojege silnika. Zobacz ze takie marki jak ESET, Symantec, Avira, Kaspersky nie udostepniaja tak tego dawali co chwila promocjiSmile. Dla mnie jest to sredni produkt i dalje odbiega od firm Kaspersky Symantec. Napewno jesli chodzi o testy to nie jest w nich lepszy od Kaspersky. F-secure uzywa silnika bitdefendera i co. W czasie testu av-test.org produkt w czasie usuwania zagrożeń uległ awariiWink
Co do twojego ostaniego zdania: "Produkt uległ awarii, nie silnik", co nie powoduje, że silnik bitdefendera jest gorszy. Po drugie F-Secure nie używa tylko silnika Bitdefendera, bo ma jeszcze swoje odłamy. To, że produkt jest w promocji, to tylko zachęta na pozostanie z nim dłużej. Nie można się opierać tylko na jednym teście, to prawda, ale jednak Kapsersky opadł i temu nie można zaprzeczyć.
no dokładnie nie można sie opierać na jednym tescie tak jak mi napisales o av-compara.. bo dobrze wiesz ze w tych sprawach kaspersky ma większe osiągnięcia. Nie wiem czy o to chodzi bo inni producenci tak nie robią a sprzedają więcej produktów. Co do awarii f-secure to nie wyszczególnili dlaczego uległ. Ale chodzi o sam fakt ze podstawowy silnik to bitdefender. Firewall tego producenta tez nie powalaWink
Dla mnie jedynym czym się może pochwalić Kaspersky to zapora, jeżeli chodzi o skuteczność i wydajność, niestety u mnie przegrywa.
Produkt, to produkt, raz mu się lepiej wiedzie, raz gorzej... Taki rynek.
Rozumiem. No kazdy ma tam inne spostrzezenia i chodzi o to zeby do siebie dopasowac produkt. Ja np nie lubie skladakow takich jak bullguard. Nie bedziemy sie sprzeczacz bo nie ma o co bo mozna tak bezskutku. Musialby sie ktos bezstronny wypowiedziec jeszczeSmile
A i owszem używam BullGuarda na jednym z komputerów. Najkrócej powiedzieć mogę tak...program w porządku, nie jest trudny w konfiguracji, panele modułów są czytelne, nie zasypuje komunikatami, zużycie zasobów na przyzwoitym poziomie, dobrze współpracuje z Zemaną, SpyShelterem, Immunet Protect, więc i pewnie z innymi dodatkowymi zabezpieczeniami nie będzie robił problemów. Odnośnie skuteczności - jest na komputerze u mojego syna, który nie oszczędza zasobów internetu i bywa w różnych miejscach Smile
odp prosta = program niezła lipa
Stron: 1 2