SafeGroup

Pełna wersja: Outlook 2007 - problem przy wysyłaniu wiadomości
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,

Posiadam konto w YAHOO, czy któryś z was orientuje się jak poprawnie skonfigurowaćOutlook 2007 dla poczty YAHOO ? Przy wysyłaniu wiadomości bardzo często występuje błądNone

Pozdrawiam.
Proszę bardo starczyła dosłownie chwila:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ten poradnik nie jest zbyt dobrze opisany. Przy punkcie :

4. In the box, enter an account name for your own reference (for example, Work, School, The One Where My Name Is Lenny, etc. – no one else will see this) and click Continue.

Na poczcie YAHOO nie ma żadnego kontynuuj!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Spróbuj tego.

I jeszcze jedno, to że nie ma przycisku kontynuuj w YACHOO, to nie powód, żeby się wydzierać!
Niestety ta wskazówka również nie pomogła Sad
VenomX napisał(a):Przy wysyłaniu wiadomości bardzo często występuje błądNone


Jaki to błąd?
Ciężko napisać jaki to błąd gdyż akurat teraz wysyłanie działa poprawnie, jednakże zdarza się bardzo często iż występuje błąd. Jeżeli wystąpi na pewno napiszęjaki...Tymczasem nie mam również pojęcia jak poprawnie skonfigurować pocztę HOTMAIL w Outlook, korzystałem ze wszystkich porad w sieci i niemożliwe jest odbieranie/wysyłanie wiadomości.

Korzystałem z tego poradnika:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


również miałem wgląd na porady na YOUTUBE .

błąd:

0x80042108

Program Outlook nie może połączyć się z serwerem poczty przychodzącej POP3
Wpisałeś dobrze wszystko ? U mnie w outlooku takie rzeczy na wp się działy.
Jak już wspomniałem, jeżeli chodzi o pocztę HOTMAIL próbowałem wszystkiego i niestety nie może się połączyć Sad To naprawdę bardzo dziwne i zarazem śmieszne aby poczta HOTMAIL sprawiała takie problemy w Outlook.
pobawiłem sie trochę i Outlookiem wysyła wiadomości Yahoo bez problemu ale nie odbieraWall
W moim przypadku odbiera ale często występuje błąd przy wysyłaniu.

Znalazłem w sieci ciekawą aplikacje :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Spróbuj za jego pomocą skonfigurować konto YAHOO, w moim przypadku udało się ! Co ciekawe na razie wysyłanie wiadomości działa, jednakże myślę iż to działanie sprowadza się do kilku wysłanych wiadomości, lada moment znów wystąpi błąd .

Błąd pojawił się na nowo

EDIT

Podobno program rozpoznaje konto na HOTMAIL, niestety w moim przypadku go nie rozpoznaje !

@ Yangve - błąd przy wysyłaniu wiadomości YAHOO :

0X80042109

Serwer nie może połączyć się z SMTP .
jak chcesz Hotmaila spróbuj zainstalować to u mnie z tym poszło bez problemu Microsoft Outlook Hotmail Connector

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jak dokładnie skonfigurowałeś konto za pomocą tej aplikacji ? Ja wybrałem z listy aby łączyło się za pomocą Connector i wpisałem swoje dane, niby wszystko działa, jednak nie wysyła ani nie odbiera choć nie stwierdzono żadnych błędówSad
nie konfigurowałem zainstalowałem to włączyłem Outlooka wpisałem dane logowania i sam wszystko ustawił
Zgadza się - tak zrobiłem, jednakże program nie wysyła wiadomości przy czym nie zgłasza żadnego błędu. Niby wiadomość została wysłana jednak nie ma żadnych wiadomości w folderze wysłane - coś jest nie tak . Tak samo poprawnie nie odbiera .
to nie wiem może coś blokuje np comodo zamknął jakieś potrzebne porty
Yahoo:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dzięki Yngve - sprawdzę .
Odbiegając od tematu : znacie inne darmowe konta pocztowe oprócz Gmail gdzie bez problemu Outlook odbiera/wysyła wiadomości ?

EDIT

Chodzi o dobre konta .

Eugeniusz

WP, Windowslive, Onet.
Interia
Stron: 1 2