SafeGroup

Pełna wersja: Poczta PRO na WP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,

Czy ktoś korzystał z poczty PRO ( płatna ) na WP ? Zapewniają iż nie posiada reklam, czy to prawda ?

Pozdrawiam.
a nie lepiej skorzystać z poczty która w standardzie nie ma reklam ?
gmail polecam,ale VenomX nie lubi Google.
Nie wiem jak z reklamami na wp w wersji pro. Ale polecam pocztę na interii. W wersji płatnej nie ma żadnej reklamy. Poczta wp często ma zwiechy serwera co utrudnia pracę. Na poczcie interii nigdy nie miałem problemów. A korzystam na co dzień. Z czystym sumieniem polecam Interia
Dawniej korzystałem z YAHOO i tam naprawdę nie było żadnych reklam, poczta była czysta jak łza. Podobnie jest z HOTMAIL. Problem polega na tym iż na co dzień korzystam z programu OUTLOOK i niestety ale przy poczcie YAHOO pojawiają się problemy z wysyłaniem wiadomości przy czym HOTMAIL nie da się w moim przypadku skonfigurować aby odbierał i wysyłał. Próbowałem wszelkich porad na forach i jak dotąd nie rozwiązałem problemów z powyższymi serwerami pocztowymi .
Konto na WP wraz z OUTLOOK działa rewelacyjnie ! Wada jest tego taka iż posiada reklamy co mnie bardzo drażni dlatego zapytałem o pocztę PRO.
Co do INTERII ? Jeżeli poczta PRO nie zda egzaminu, wypróbuję Interię.

GMAIL opdpada, wybacz PLATI ale nie chcę aby GOOGLE wykorzystywał moje dane do nie wiadomo jakich celów ? W dodatku nie chcę aby czytał moje wiadomości...
Ostatnio bardzo głośno zrobiło się na temat poczty GMAIL, jak to GOOGLE udostępnia dane użytkowników....Trzeba mieć trochę oleju w głowie .

Pozdrawiam.
To zmień program bo chyba za trudny w obsłudze Grin
Mam bezpłatną pocztę też na wp. ale nie loguje się tam na co dzień. A czasami jak wejdę to muszę czekać i czekać aż się zaloguje (nie wiem czy to wina rozbudowanej poczty ?). Ogólnie interia mi pasuje. Jedyna wada w wersji FREE to dodawana stopka reklamowa podczas wysyłania maili (ze strony www - nie wiem jak przez outlook). W wersji Pro nie ma tego.

GMAIL dla mnie odpada. Za małe załączniki, brak wysyłania plików wykonywalnych .exe.
Eru napisał(a):To zmień program bo chyba za trudny w obsłudze Grin

A może byś tak zmienił sobie facjatę ?Suspicious

- Mnie WP działa bez zarzutów i poprzez www jak i przez sam Outlook .
macie problemy... a załączniki duże to wysyłam przez wetransfer.
Venom spróbuj tej poczty:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Konto usunięte

VenomX napisał(a):GMAIL opdpada, wybacz PLATI ale nie chcę aby GOOGLE wykorzystywał moje dane do nie wiadomo jakich celów ? W dodatku nie chcę aby czytał moje wiadomości...
Ostatnio bardzo głośno zrobiło się na temat poczty GMAIL, jak to GOOGLE udostępnia dane użytkowników....Trzeba mieć trochę oleju w głowie .


Brakłoby pracowników do czytania tych emaili <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


A skoro chcesz bez reklam i dobre to... zarejestruj jakąś swoją domenę, weź jakiś tani malutki hosting i zrób sobie <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->.
Sam ustawiasz co i jak, sam konfigurujesz antyspama po stronie serwera, nikt nie ma wglądu, nie ma reklam.
Dziwne masz VenomX podejście. Wszystkie firmy (będzie ich koło 10), z którymi współpracuje moja mama, używają Gmaila. Więc powiesz mi, że Ci ludzie są chorzy na głowę ? I może przy okazji Google czyta wszystkie te maile (zlecenia transportowe, faktury i kompensaty), no weź mnie nie rozśmieszaj.
ci ludzie nie są chorzy na głowę tylko skąpi powinni mięć własną pocztę Tongue

Konto usunięte

:
A co powiesz na to, że wiele firm ma swoje domeny, ale MXy kieruje na googlowskie i korzysta z aplikacji google?
Jest to nie tylko wygodne, ale i sprawdzone rozwiązanie, z jednym z najlepszych filtrów antyspamowych.
co nie zmienia faktu że google znajduje się w samym środku osi zła Tongue
mateusxzz napisał(a):Dziwne masz VenomX podejście. Wszystkie firmy (będzie ich koło 10), z którymi współpracuje moja mama, używają Gmaila. Więc powiesz mi, że Ci ludzie są chorzy na głowę ? I może przy okazji Google czyta wszystkie te maile (zlecenia transportowe, faktury i kompensaty), no weź mnie nie rozśmieszaj.


Jeżeli nie dbasz o prywatność i nie jest twoim priorytetem to w porządku, jednakże są też inni ludzie, poza tym jeżeli nie przeszkadza ci to iż firma udostępnia twoje dane do nie wiadomo jakich celów to również mogę napisać iż jest O.K. Ostatnio na DB czytałem jak to GOOGLE chce wykorzystać dane internatów, zastanawia się jakby mogło je wykorzystać do jakich celów ? Chodzi o dane zebrane ze wszelkich dostępnych rozwiązań w tym poczty GMAIL. Nie przeszkadza ci to ? Dla ciebie to jest w porządku ? Firma, która pozyskuje wszelkie informacje/dane i udostępnia niepowołanymosobom, ? Do jakich celów ? Po co im te dane ?
Dla mnie jest to cholernie nie w porządku...
Człowieku oni przynajmniej jakoś to jawnie robią jest pewnie od grona firm które cię szpiegują itd. itp. a ty nic o tym nie wiesz Grin

Jeżeli Outlook ma problem z kontami na niektórych serwisach to nie lepiej zmienić program na na thunderbirda - on ma chyba prekonfigurowane ustawienia dla najpopularniejszych serwisach Tongue
Czy GOOGLE jawnie działa ?:/

thunderbirda miałem długi czas, jednakże uważam iż z wersji na wersje program staje się gorszy. W Outlook wykupiłem wtyczkę :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Wtyczka ta jest dla mnie znakomita jeśli chodzi o powiadomienia. Rzecz w tym iż jest ona pisana tylko i wyłącznie do Outlook''a .

EDIT

Korzystam z poczty WP PRO i jak na razie 0 reklam Smile Zobaczymy co przyniosą kolejne dni...Swoją drogą 33 zł na rok czasu to nie wiele .
Zapewne wielu z was napiszę po cholerę płacić ? Niektórzy wykorzystują pocztę do firm i tu nie może być spamu, żadnych reklam .
Dlatego większość wybiera GMail i ma to za darmo.
Venom...co się z Tobą dzieje Wall !? Jaka prywatność ? Jakie priorytety ? Jakie zbieranie informacji ?
Naczytałeś się szpiegowskich książek czy naoglądałeś filmów ? Dawniej można było z Tobą pobzdurkać o dupciach i NOD-zie...a teraz stałeś się taki monotematyczny aż strach None2
No chyba,że się nazywasz Aleksander Krauze i wspólniez Tatusiem przenieśliście część swoich firm na Mauritius czy Malediwy...wtedy Twoje obawy były byw 100% zrozumiałe GrinGrinGrin
Stron: 1 2