SafeGroup

Pełna wersja: PE Guard
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Opis: /2010/06/23/pe-guard-2-1-swietna-ochrona-systemu-przed-malware/

Teraz jest wersja i darmowa:

Cytat: The free version doesn''t include the PE Guard Plus feature and all other features it do.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Tutaj płatna:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Eru...może tak zrób porównanie obu wersji...Lunatic dostaje białej gorączki jak wchodzę na jego stronę Grin
Jakie porównanie jedynie czego nie ma wersja Free to moduł PE Guard Plusw którego skład wchodzą:

  1. Registry protection - działa
    Anti-Executable - działa
    System rescue - under development
    Active Process list - under development
    Anti - Keylogger - under development
    Kernel Analyzer - under development
    Port monitoring - under development
    Network usage - under development
I o to mi chodziło...dziękuję.
Eru...dokładnie taki sam tytuł nosi tytuł wątku u nas sprzed roku Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Chyba zapomnieliśmy o tym niepozornym programie...ja na pewno od kiedy dowiedziałem się, że nowa wersja jest płatna Smile W każdym razie program w nowej wersji wygląda na bardziej rozbudowany, a sądząc po tym co jeszcze "under development" może być konkurencją dla Zemany, SpySheltera czy innych klasycznych HIPSów/blokerów.
Nieco wcześniej, niz pierwszy raz u nas zaistniał wątek m. in. na Wildersach na temat tego programu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

skąd można znaleźć przekierowanie do strony projektu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

stara strona Opaidy linkuje tylko do poprzedniej wersji 1.2

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ichito napisał(a):Eru...dokładnie taki sam tytuł nosi tytuł wątku u nas sprzed roku Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Chyba zapomnieliśmy o tym niepozornym programie...ja na pewno od kiedy dowiedziałem się, że nowa wersja jest płatna Smile W każdym razie program w nowej wersji wygląda na bardziej rozbudowany, a sądząc po tym co jeszcze "under development" może być konkurencją dla Zemany, SpySheltera czy innych klasycznych HIPSów/blokerów.
Nieco wcześniej, niz pierwszy raz u nas zaistniał wątek m. in. na Wildersach na temat tego programu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

skąd można znaleźć przekierowanie do strony projektu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

stara strona Opaidy linkuje tylko do poprzedniej wersji 1.2

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Szukałem właśnie czy nie było wcześniej wzmianki o PE Guard ale nic nie znalazłem i założyłem nowy temat Grin
Witam, chciałem przetestować ten soft, niestety mam problem z zainstalowaniem go pod win 7 x64 professional Sad Usługa tego programu nie chce wystartować, a windows krzyczy, ze sterownik jest niepodpisany cyfrowo i robi się kaszanka. Jakieś sugestie co z tym zrobić?
zmienić system na 32 bitowy Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Cytat: Here are some changes:

0. Support x64 systems.[ All snapshots are under x64 win7 ]



Edit:
No cóż... Pisze, że wsparcie dla x64, ale niestety nie posiada sterownika podpisanego cyfrowo
No i tu właśnie leży problem Tongue
Już dawno temu mieli podpisać - ale to trochę kosztuje podobno...
Doczytałem właśnie do końca ten temat... Już w maju 2009 pisali, że czekają na odpowiedź Smile
Zbędny gadżet chyba że ktoś lubi łapać wirusy typu sality,virut Lol .
arc9 napisał(a):Zbędny gadżet chyba że ktoś lubi łapać wirusy typu sality,virut GrinLol .


Ja już złapiesz Viruta albo Sality to nic ci nie pomoże Tongue
Poza tym masz na ich pkcie jakąś obsesję ? Grin

Program całkiem fajny - szkoda że nie wiadomo co z jego rozwojem w końcu Sad


Skąd wywnioskowałeś że mam obsesję na punkcie Sality/Virut ? Lol
Ostatnio leczylem Sality przez GG i nie bylo trudno (nie u siebie, of kors). Voruta tez leczylem na virtualu i MSE sobie poradzil.
Eru napisał(a):Ooo Meir PE Guard''a ma + GW lol... W sumie fajny program szkoda, że nie wiadomo czy będzie rozwijany czy nie Grin

Elegancko i ultra lekko Question

EDIT . Już git działa bez skrótu...był jakiś dziwny error.


Dodano: 3 mar 2011, 2011 16:33