SafeGroup

Pełna wersja: Online Armor Premium za darmo na rok
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
jak by ktos przeoczył to we własnoręcznie zakupionym numerze magazynu PC-WELT jest roczna licencja na Online Armor PremiumGrin
przypominam promo tylko dla posiadaczy PC-WELT i niemieckim ipTongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

nie wiem po ile pcwelt chodzi ale jak ktoś chce to mogę mu kupić - rozliczenie via paypal
Mi poszło z tego proxy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i po chwilce dostałem kluczyk na OA Smile
Mi nie idzie przez żaden proxy i e-mail. Pisze tylko, że już zostało wysłane i że nie może być wiecej wysłane jak jeden raz.

Sad
Dzięki za info...dostałem roczną licencję Tongue
A ja myślałem,że czasy "zamulaczy" na naszym forum minęły...i teraz rządzą : chmurki,HIPS-y i lekkie zapki Tongue
Chmurki, HIPSy...owszem...ale lekkie zaporki zwłaszcza na Win7 to już raczej historia - myślałem o NetVeda (nie obsługuje W7) i Filscelab (niby obsługuje, jak piszą na portalach, ale producent oficjalnie tego ie potwierdza...więc ryzykować nie będę), bo obie to klasyczne zapory bez HIPSa. Jak widzisz mam PF z Pandą (Win7) i w drugim zestawie PF z Avastem WinXP)...wszystko naprawdę lekkie, ale chcę spróbować OA Premium w połączeniu z Pandą...jakoś PF nie podchodzi mojemu synowi, a OA Premium ma już naprawdę spore możliwości zwłaszcza konfiguracji w porównaniu do wersji darmowej.
Dzięki za info o promocji Smile
jest kluczyk Grin
Online Armor 5 firewall Premium, 5 licencji do wygrania dla użytkowników twarzoksiążki:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

andrzej76

OA z Pandą - ciężko, na szybkie łącza.

Eugeniusz

Czasy ciężkiego OA już minęły... strony wczytują się szybko,nie ma częstych operacji we/wy. Czasami tylko usługa OA zżera sporo procesora. Ale to może wina wersji deweloperskiej?