SafeGroup

Pełna wersja: Pakiet IS w duecie z DWPF. Ma szansę działać bezboleśnie? :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Smile

Użytkuję DWPF Smile Czy można zainstalować pakiet IS mając zainstalowany DWPF? Nie będzie żadnych problemów?
Jak najbardziej możesz instalować każdy program IS, tylko pytanie po co Wink
Bo chcę przetestować jego działanie ( z ciekawości po prostu ) Smile
zależy z jakim pakietem z Nortonem działa z Esetem działa chyba ze akurat wirka wykrywa w DW co zdarza się dość częstoGrin
Z McAfee nie działa DW rozbraja antyvirka który z niczego nie wykrywa z Kasperskim chodzi średnio ale testowałem tak zestaw dość dawno i może jest to już poprawione
Mam zamiar zainstalować Pandę Global Protection 2011 Smile
Z KIS,NIS i ESET-em...działa bezproblemowo
Ja jednak mam zamiar zainstalować PGP Smile
Moja opinia jest taka : nie instaluj tego pakietu...bo DWPF to skała (na razie nie do ruszenia)
Albo DW, albo tą Pandę. Po co 2x realtime? To się będzie strasznie gryzło.

Widzę, że moda na bunkry dalej obowiązuje na tym forumCool
Mam trochę ważnych danych na kompie więc musi on przypominać fortecę nie do sforsowania Smile
Ja też mam, no i co z tego?
Trzeba mieć głowę na karku i myśleć co się robi.
Backdoor, czy trojan sam się nie zainstaluje, no chyba, że chodzisz Z IE po g.....ch stronach i klikasz gdzie popadnie Smile

Ja mam KIS, ale jest włączony teraz jakoś może z 10%-20% czasu jaki zużywam przy kompie, na czas skanu paczek, sampli, przy włączaniu windowsa i na żądanie; ew. jak wchodzę na konto bankowe Smile

Na drugim kompie (testowy) - zarzynam KiS''a ile wlezie, odpalam wszystkie wiry (sample z działu pole minowe

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

)centralnie (natywnie wszystko, no virtual), muszę stwierdzić, że ostatnio hakerzy się starają w obalaniu softu AV:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Po restarcie już nie wstał. Jak przeleciałem po plikach, to chciał ubić jeszcze Avirę, Nortona, Bitdefendera, prawdopodobnie wszystko z górnej półki. Combofix''em i gmer''em wysupłałem szkodniki i poszły na skan. Cybercrime działa nonstop, nie ma na nich rady Smile
U mnie nie działał poprawnie DW ze SpySweeperem i wszystkim co od Webroota.
Wg mnie to zależy kto co ma na kompie i w jakim celu go używa. Jeśli jakaś osoba ściąga notorycznie pliki z torrentów to tutaj antywir bazujący na sygnaturach może nie wystarczyć. Bardzo ważna jest ochrona przed exploitami (ostatnio widziałem wyłączającego G-date total Security). Po prostu pełno ich, również na polskiej stronie informatycznej można je spotkać Smile

Akurat Panda kuleje jeśli chodzi o exploity. Sądzę też, że cyberprzestępcy idą właśnie w tę stronę.

Nie wiem jak z tą wersją Pandy i DW, ale kiedyś gdy je miałem to się gryzły. Mówię o pakiecie IS.
ja mam na kompie żony tylko to co w podpisie + mbam w realtime bo wygrałem lickę
więcej mi nic nie potrzeba.
Odinstaluj sobie tą nakładkę co to ją masz w podpisie, to Ci się komp szybciej będzie włączał.
hmm rozumiem że do mnie
u mnie komp się włącza wystarczająco szybko
klikam na przycisk i idę robić kawę, tak było jak nie miałem dw tak jest jak go mam mam
nie mam ISTOTNYCH opóźnień w uruchamianiu programów
nikt w domu nie narzeka bo już umieją posługiwać takim pakietem

drugi komp osobisty uruchamia mi się ok 4 s więc też nie ma problemu
ja nie o dw tylko o twojej inteligętnej nakładce.
mam taki komp co jej nie ma i włącza się szybko jak żarówka.