SafeGroup

Pełna wersja: Fotografia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5

Konto usunięte

Naprawdę nie znalazłem tego tematu, chociaż w tym dziale pisze się dosłownie o wszystkim... postanowiłem więc założyć, bo a czemu by nie?
Od jakiegoś czasu amatorsko nieco "pstrykam", raczej nie znajomych, czy też piękne modelki, ale bardzo chętnie różne żyjątka, w szczególności te mniejsze, często w ogóle przez nas nie zauważane.
Wciągnęło mnie to na tyle, że na początku tego roku kupiłem lustrzankę, używaną i może nie pierwszych lotów, ale dla mnie w zupełności wystarczającą.
Niestety, pogoda spłatała nieco figli no i nie udało się tak, jakbym chciał, przynajmniej w tym roku i liczę, że w następnym mi to zrekompensuje Smile

Niemniej, chciałbym przy okazji pokazać kilka swoich zdjęć, jako że zrobiłem z nich 2 krótki filmiki, właśnie w takiej formie:

Lato 2009

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wiosna 2010

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Bardzo polecam poczekanie, ale jednak oglądanie w jakości HD.
Czekam na wasze opinie dotyczące moich zdjęć, oraz wasze doświadczenia z fotografią.

PS: Nick macie, teraz również imię i nazwisko... już jestem trupemLol
kiedyś też pstrykałem, ciekawie to zrobiłeś
według mnie dobre zdjęcia
W 2006 miałem napad szału na foto, ogólnie malutko tego było, bo ponad 1000 zdjęć cyfrowych Canonem.

Pstrykaj dalej i szlifuj warsztat.
1000 zdjęć to mało? Ja przez dotychczasowe życie tylu nie zrobilem (a zdjęcia skarpetkom nie będę robił Tongue).
Czy ja wiem ;P Mój aparat ma pół roku i przebieg 6600 zdjęć Tongue

Konto usunięte

Ja jak wychodzę z aparatem na zdjęcia to za każdym razem robię ok. 150-200. Z tego selekcjonuje się te najlepsze - "średnio" jakieś 5-6 na każdą taką partię <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
A jak jest naprawdę dobra pogoda i dużo czasu, to na raz można tyle zrobić.
Ja jak złapię aparat w swoje łapy, to w ciągu 2 godzin mogę strzelić i 300 Tongue
Jestem fotograficznym dyletantem Smile moja subiektywna ocena : bardzo ładne zdjęcia...
BTW.Ależzielono i dziewiczo kolo tego Przemkowa ! W maju musi tam być pięknie...przyjedziemy pooddychać świeżym powietrzem i odpocząć od zasyfiałego Wrocławia...
BTW.2-I muza fajnie dobrana...no no chyba Cię Lukas nie doceniałem Wink

Konto usunięte

jak się spodobało to "łap":

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dzisiaj zrobiony filmik, w końcu znalazłem siłę-moc-chęć do wygrzebania najlepszych z tych nielicznych zrobionych latem.
Mam nadzieję, że się spodoba Smile

PS: A do Przemkowa zapraszam, naprawdę piękne okolice, w szczególności Stawy Przemkowskie tak o 4-5 rano Smile
To jesli drążyć foto, to tutaj mój kolejny wymysł :p

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Konto usunięte

Dobre Smile
lukasamd napisał(a): jak się spodobało to "łap":

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dzisiaj zrobiony filmik, w końcu znalazłem siłę-moc-chęć do wygrzebania najlepszych z tych nielicznych zrobionych latem.
Mam nadzieję, że się spodoba Smile

PS: A do Przemkowa zapraszam, naprawdę piękne okolice, w szczególności Stawy Przemkowskie tak o 4-5 rano Smile


Fajne Smile Przyjeżdżam do Przemkowa zawsze 1 listopada, na wasz cmentarz, gdzie pochowany jest mój były wychowanek... Smile Piękna mieścina Smile
Cztery nowe TongueP

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Konto usunięte

To może i ja się pochwalę, wczoraj otworzyłem "sesję wiosenno-letnią" Tongue:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

To ja jeszcze dwa noweTongueP

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Konto usunięte

Te krople naprawdę mi się podobają Grin
Aha, wrzucałbyś to w większej rozdziałce, 800x600 to mi się przypomina mój komp sprzed 11 lat Grin
No ale wiesz, tam jednak ilość miejsca ograniczona Tongue

Konto usunięte

Ograniczone? Patrz ile zajmują Ci te aktualne zdjęcia. W takiej rozdziałce to wrzucisz ich tysiące Tongue
Ja mam już całkiem sporo i ledwo ~30% zajęte.
Oj tam Suspicious


Dodano: 22 kwi 2011, o 21:11

To ja jeszcze trochę zaktualizowałem TongueP

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nowy dobytek Tongue

[Obrazek: Dyptyk-trzmiel.jpg]
Stron: 1 2 3 4 5