SafeGroup

Pełna wersja: Windows 7 - problem z wpadającym kursorem poza ekran
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Problem występuje na Windows 7. Kursor nie zatrzymuje się po prawej stronie obrazu, po prostu wpada poza obraz ( ekran ). Jak temu zaradzić ?
Okazuje się, iż w grach jest podobnie .

pozdrawiam.
VenomX napisał(a):Witam,

Problem występuje na Windows 7. Kursor nie zatrzymuje się po prawej stronie obrazu, po prostu wpada poza obraz ( ekran ). Jak temu zaradzić ?
Okazuje się, iż w grach jest podobnie .

pozdrawiam.


I co w tym dziwnego ?
W każdym windowsie po prawej stronie kursor się chowa cały.Ciekawe masz VenomX problemy Grin
Nie rozumiesz, kursor wpada a nie zatrzymuje się na krawędzi ( to nie jest normalne ). Po lewej stronie obrazu jak i u gór kursor się zatrzymuje. Zauważyłem, że wpada również w dolnej części ekranu, co uniemożliwia granie w gry strategiczne gdyż nie mogę przesunąć obrazu . Tak więc nie pisz iż jest to normalna bo nie jest .
Posiadałem wiele systemów i nigdy nie miałem takiego problemu, kursor zawsze się zatrzymywała nie wpadał w dziurę .
Ty to zawsze wyjedziesz z jakimś problemem od kiedy zainstalowałeś Win 7 Tongue
Może wróć do jakiegoś systemu z którym nie miałeś problemów aż takich Tongue
Na pulpicie -> PPM -> Rozdzielczość ekranu.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


I z trybu wiele ekranu wybierasz 1 Smile
Dzięki Mateusz Smile

EDIT :

Wiem, wiem ERU, moje problemy są dość specyficzneTongue

Pzdr .
To ja tylko dodam, że ten problem ja też mam, ale tylko na 7 Tongue Vista widzi normalnie jeden monitor.

Konto usunięte

Ja na lapie nawet nie mam takich opcji do wyboru, a tak samo "wpada mi" kursor w prawo i w dół...
O ile dobrze pamiętam, nie tylko na Win 7 tak miałem.

A problemy VenomX''a naprawdę kosmiczne - jak zobaczyłem nazwę tematu, od razu wiedziałem kto jest autorem Grin
Może rzeczywiście lepiej wróć do Win XP? Grin
CichoTongue
W win 7 po prawej i na dole po zjechaniu za krawędź powinno widać tylko czubek, albo bok wskaźnika (1 piksel pionowy, albo poziomy)