SafeGroup

Pełna wersja: Kaspersky Internet Security 2011 na 90dni [RP] (06.12.2010)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kaspersky Internet Security 2011 PL na 90dni [RP](06.12.2010) - na mikołaja Tongue

Oczywiście, dla kogo wersja 2011 jest za ciężka, może zainstalować wersję 2010. Klucz będzie pasował.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Cytat: Wspólna akcja Kaspersky Lab Polska i Rzeczpospolitej
Kaspersky Lab Polska kontynuuje współpracę z gazetą Rzeczpospolita, najczęściej cytowaną gazetą w kraju, i jednym z czołowych dzienników w Polsce. Efektem współpracy jest dołączenie do gazety Rzeczpospolita płyty CD z najnowszą wersją programu do ochrony komputera – Kaspersky Internet Security 2011 oraz programu do ochrony smartfonów – Kaspersky Mobile Security 9.0.

Programy Kaspersky Internet Security 2011 i Kaspersky Mobile Security 9.0 dołączone do gazety to w pełni funkcjonalne, 3-miesięczne wersje produktów Kaspersky Lab. Zarejestrowani Czytelnicy po 3 miesiącach korzystania z programu mają możliwość zakupienia kontynuacji oprogramowania w bardzo atrakcyjnej cenie.

Gazeta z płytą z Kaspersky Internet Security 2011 pojawi się w sprzedaży 6 grudnia 2010 r., natomiast wydanie z programem Kaspersky Mobile Security 9 trafi do sprzedaży 7 grudnia 2010 r.

Informacje o Kaspersky Internet Security 2011

Kaspersky Internet Security 2011 to jeden z najnowszych produktów dla użytkowników indywidualnych, wykorzystujący podejście zapobiegawcze. Rozwiązanie monitoruje i ocenia wszystkie typy potencjalnych zagrożeń i zapobiega wszelkiej szkodliwej aktywności, zapewniając użytkownikom jeszcze bezpieczniejsze korzystanie z Internetu. Produkt bezpiecznie izoluje wszelkie niezaufane adresy URL i potencjalnie niebezpieczne obszary Internetu od systemu użytkownika, umożliwiając pracę w bezpiecznym środowisku, wolnym od cyfrowych zagrożeń i niechcianych informacji.

Informacje o Kaspersky Mobile Security 9

Kaspersky Mobile Security 9 to kompletna ochrona smartfonów przed kradzieżą danych, szkodliwymi programami oraz atakami sieciowymi. Program umożliwia szyfrowanie danych, blokowanie dostępu do urządzenia, zdalne usuwanie danych przechowywanych w telefonie, a także odnalezienie zgubionego lub skradzionego smartfonu (dzięki wykorzystaniu modułu GPS). Kontrola rodzicielska pozwala nie tylko na zablokowanie niechcianych SMS-ów oraz połączeń telefonicznych, ale także chroni dzieci przed niepożądanymi treściami. Kaspersky Mobile Security 9 działa na smartfonach wyposażonych w system operacyjny Windows Mobile oraz Symbian.



Żródło:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Szukałem i znalazłem w necie tą promocję Smile

Wchodzimy na:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i podajemy kod KIS2011-000064 (w polu "kod z gazety") Smile

Ja przed chwilką wysłałem "zapotrzebowanie" na 3-miesięczny kluczyk --> czas oczekiwania na niego 2 dni Sad
2 dni robocze Smile
... dajcie bogowie by przyszedł jutro Smile
No i dzisiaj ok. 14-tej przyszedł Smile