SafeGroup

Pełna wersja: Konkurs SpyShelter
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Do wygrania jest 10 dożywotnich licencji do programu SpyShelter.

Zasady:
- udział może wziąć każdy użytkownik forum;
- napisany sensowny post z powodem dla którego, to właśnie Ty miałbyś wygrać (bez spamu poproszę).

Zakończenie konkursu odbędzie się 11.12.2010 r. (chyba, że nie będzie popytu wtedy termin ulega wydłużeniu).
Losowanie odbędzie się za pomocą strony random.org
Zgłaszam się chętnie, tym bardziej, że kończy mi się licencja na Zemanę, a poza tym robi mi ostatnio nieco "wbrew"...przestaje ładować się z systemem i uruchamiam ją z ręki Smile
ichito napisał(a):Zgłaszam się chętnie, tym bardziej, że kończy mi się licencja na Zemanę, a poza tym robi mi ostatnio nieco "wbrew"...przestaje ładować się z systemem i uruchamiam ją z ręki Smile


W sumie mogą być bo się udzielałeś w temacie o SS Wink
Korzystałem z darmowej wersji SS, byłem z niej bardzo zadowolony, ale po zmianie systemu na x64 nie mogę korzystać już z wersji darmowej.
Uważam SS za świetny program do ochrony przed keyloggerami.
Witam. Jak słyszałem i czytam SpyShelter Premiumto doskonały program uzupełniający ochronę komputera. Posiada sporo modułów, jest programem polskim i co najważniejsze jest bardzo skuteczny. Chciałbym zdobyć licencję na wersję płatną bo w tym przypadku zapewnia mi kompleksową, pełną ochronę i jedynie ona działa na systemach x64. Pozdrawiam
Kiedyś używałem Zemany ,ale po przeczytaniu porady na tym forum przesiadłem się na SpyShelter Personal Free i nie pożałowałem.Na jego korzyść przemawiało to że jest w języku polskim ,a co za tym idzie komunikaty są bardziej zrozumiałe i dobry HIPS .Dużym plusem jest dla mnie tryb instalacji z którego korzystam podczas instalacji programów.Po zaznaczeniu tego trybu program już nie pyta więcej użytkownikao to co robić .Korzystam z niego tylko przy zaufanych programach. Dodawanie ,usuwanie i modyfikowanie list reguł.A że korzystam z różnych portali i loguję się ten program stał się niezbędny na moim komputerze oprócz antywirusa .Dlatego bym prosił o dopisanie mnie do konkursu. Smile
Używam Spy Shelter w wersji free. Uważam, że jest to bardzo dobry program do ochrony przed keyloggerami i innymi groźnymi programami szpiegującymi. Chciałbym mieć pełną wersję, ponieważ są tam dodatkowe moduły, które zapewniają pełniejszą ochronę.

ktośtam

Przez pewien czas używałem Zemana Anti-Logger, po czym postanowiłem spróbować SpyShelter (póki co w wersji Free) i powiem szczerze, że program miło mnie zaskoczył - szybki i skuteczny. Sporo korzystam z Facebooka oraz innych portali społecznościowych, poczty elektronicznej oraz bankowości internetowej i dzięki SS czuję się bezpiecznie surfując po sieci. Wersja Free jest OK, ale chętnie stanę się posiadaczem wersji Premium, dlatego proszę o wpisanie mnie na listę uczestników konkursu.
Pozdrawiam.
mam już taką lickę, polecam ten program jest bardzo udany
Konkursik w którym mogę wziąć udział, bo czuję potrzebę Smile

Korzystam z SS Free z przerwami, ale jest on dla mnie ważnym lub jedynym zabezpieczeniem w systemie Win7. Zabezpiecza mnie on przed zagrożeniem, które jest najgorsze na komputerze gracza posiadające legalne gry. Obcując z obsługą, komunikatami, interfejsem polubiłem ten program za łatwość oraz upierdliwość w bezpieczeństwie którą sobie szczególnie cenię jak jest potrzebna. Lubię wiedzieć co się dzieje w systemie, rzadko coś zmieniam więc wiem co się odpala na komputerze, jednak dzięki SS wiem co robią programy, które znam. Świetny program jako uzupełnienia, ale też w szczególnych przypadkach jako samodzielne zabezpieczenie przed wścibskimi programami.

Świetny konkurs! Podziękowania dla organizatora(-ów). Smile
chetnie wezme udzial w konkursie na ten Spy Shelter korzystam w tej chwili z dormowego ale wolalbym miec pelna wersje ktory by chronil moj komputer przed keyloggerami i innymi programami szpiegujacymi a poza tym ma on inne funkcje zabezpieczajace nasz komputr.Pozdrawiam. Smile
Bo Polskie! Zemana do lamusa.
korbennn napisał(a):Bo Polskie! Zemana do lamusa.


Korben postaraj się trochę - na razie ci tej wypowiedzi nie zaliczę Tongue

Konto usunięte

TERAZ ROBICIE KONKURS?! Jak ja już kupiłem właśnie kilka dni temu? Grin Nie ma to jak wyczucie.
Oczywiście mam imienną lifetime, więc nie będę blokował innym ale powiem tylko: postarajcie się, naprawdę jest o co walczyć Smile
Chciałabym wygrać SpyShelter , bo potrzebuję dobrego anty keyloggera. Piszę na wielu forach internetowych i nie chciałabym, aby moje loginy i hasła wpadły w niepowołane ręce. Poza tym w przyszłości zamierzam płacić przez internet i nie chciałabym, aby ktoś zdobył moje poufne dane. Ten program z pewnością mi się przyda i chciałabym go wygrać. Do tego jeszcze jest po polsku, więc nie będzie problemów z jego obsługą. Ponadto jest kompatybilny z systemem 64-bitowym i chciałabym sprawdzić, jak będzie się sprawował na mojej siódemce.
Eru, łotrze, a gdzie umiłowanie do minimalizmu? Wink

Zachwycający jest odbiór tego softu na forach całego globu - rozpisujący się w samiutkich superlatywach nań użytkownicy i wyniki w działaniu tylko zaostrzają apetyt na ten wyjątkowo udany produkt made in Polska. Nareszcie konkurujemy z resztą świata.
korbennn napisał(a):Eru, łotrze, a gdzie umiłowanie do minimalizmu? Wink

Zachwycający jest odbiór tego softu na forach całego globu - rozpisujący się w samiutkich superlatywach nań użytkownicy i wyniki w działaniu tylko zaostrzają apetyt na ten wyjątkowo udany produkt made in Polska. Nareszcie konkurujemy z resztą świata.


No jak widać można się postarać Grin
Świetny program uzupełniający zabezpieczenie kompa przed szpiegami, keyloggerami i nieautoryzowaną ingerencją w pliki systemowe.
Wersja free jest bardzo dobrym programem zabezpieczającym, jednak wsparcie dla systemów x64 i dodatkowe moduły ochronne powodują chęć posiadania licencji wersji premium.
Chciałbym wygrać ten program ponieważ jest to znakomity program uzupełniający zwykłe zabezpieczenie komputera jak i świetny anty keylogger a to by mi się przydało w szczególności gdyż sporo czasu spędzam grając gry typu MMO i jestem narażony na takie śmieci Wink
Wyniki i opinie na temat tego programu mówią same za siebie. Używałem wersji free, która bardzo dobrze współpracowała z obecnym w moim systemie zabezpieczeniem. Wersja premium posiada jeszcze inne, cenne moduły, które dodatkowo wzmacniają ochronę. No i to, że jest to rodzimy produkt, takiej klasy - to napawa dumą!
Stron: 1 2 3