SafeGroup

Pełna wersja: Jaką Avirę wybrać ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, zastanawiam się jaką wybrać Avirę (Free, Premium, czy Premium Security Suit) ? Która według was jest lepsza ?
Jedynie Avira Free jest bezpłatna, do użytku domowego.
może być i płatna. zależy mi tu na dobrej ochronie PC i danych...
Avira Premium Securisty Suite różni się od Aviry Premium tym, że ma zaporę (warto dodać: bardzo słabą). Avira Free zupełnie tobie wystarczy, jak chcesz jakiegoś dobrego firewalla to bierz np. Comodo lub PC Tools Firewall Plus.
tylko że z tym free są problemynp nie aktualizuje się sam, a dwa to od paru dni przy próbie ręcznej aktualizacji wyskakuje mi błąd podczas ściągania aktualizacji "an error occurred during the file download"
to może zainstaluj Avast 5 Free? Nie ma problemów z aktualizacją, wykrywanie wirusów na podobnym poziomie, polski język.
avast odpadanie wiem czemu ale on mnie nei lubi i ja jego też :p postawiłem nowy system i w nowym systemi zaczął wykrywać i kasować niby trojanyjak wykasował parę to już się komputer nie chciał włączyć ;/ a raczej nie możlewe żeby w windowsie był wirus bo to był legalny oryginalny xp
Ja mam Avasta i problemów nie sprawia. Może spróbuj pobrać najnowszą wersję.
Może wybierz AVG? W nowej wersji 2011 dodali Identity Protection.
AVG mu nie proponuj, jeszcze dodadzą jakąś wadliwą aktualizację i będą klopoty z systemem.
Plati napisał(a):AVG mu nie proponuj, jeszcze dodadzą jakąś wadliwą aktualizację i będą klopoty z systemem.

Avira też może dodać wadliwą aktualizacje, co ostatnimi czasy zdarza się coraz częściej u różnych producentów. Szczerze mówiąc, to marny argument.

ktośtam

Ja też proponowałbym Avast! Free albo AVG Free.
Zapewniają najbardziej kompleksową ochronę spośród darmowych rozwiązań antywirusowych.
Jeżeli natomiast chcesz wydać kasę to Kaspersky albo Norton.
Ja Avirę skonfigurowałem sobie tak, żeby aktualizowała się częściej. Trzeba wejść w- administration- scheduler i tam ustawić sobie harmonogram aktualizacji.

ugedej77

Czy któryś z forumowiczów słyszał o jakiś planach wydania w końcu polskiej wersji językowej Avira Antivir Free/Premium/Security Suite ? Pozdrawiam.
Nie ma takich planów.

Eugeniusz

ugedej77 napisał(a):Czy któryś z forumowiczów słyszał o jakiś planach wydania w końcu polskiej wersji językowej Avira Antivir Free/Premium/Security Suite ? Pozdrawiam.

Pisałem do nich w sumie 4 razy - 2 razy po angielsku i 2 razy po niemiecku. Po niemiecku specjalnie, może się coś wygadają. Odpowiedź zawsze ta sama - bla bla bla, mają to w planach, pracują nad tym.

Konto usunięte

Oni to planują od kilku lat i chyba z tej fazy jeszcze nie wyszli.
A szkoda, bo z pewnością mieliby więcej klientów płatnej wersji w Polsce.
Nie wiedzą co tracą. I się chyba nie dowiedzą.

ugedej77

Odnośnie polskiej wersji Aviry - przede wszystkim dzięki Panowie za wszystkie odpowiedzi. Moim zdaniem tak bez żartów naprawdę Avira GmbH traci bo skoro takie pakiety jak PC Tools , Bitdefender czy AVG mają polską wersję - to dlaczego Niemcy nie pomyślą , że i Avira powinna mieć? Toż tym bardziej , że ma różnorodność wersji : Free , Antivir i Internet Security - czyli po ichniemu Premium Security Suite. Rożnie ludzie mówią , ale ja jak testowałem pakiet zabezpieczający Aviry to byłem bardzo zadowolony , to naprawdę dobry program i to jest po prostu kicha , że nie ma polskiej wersji językowej. Tyle w temacie ... Pozdrawiam.
A znajdź polską wersję strony SpySheltera z Olkusza Grin
Stron: 1 2