SafeGroup

Pełna wersja: Szukam W32/Zimuse oraz ThinkPoint
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

BEST0

Witam wszystkich.Jestem tu nowy.Poszukuję robaka W32/Zimuse oraz ThinkPoint.Wszędzie szukałem ale ani śladu...None2
Prosiłbym o wrzucenie któregoś z nich do archiwum a potem na hosting plików np :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

/

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pozdr.
po co Ci ten robak?

BEST0

Kolekcjonuję.Znalazłem już Sality,virut czy CIH a tego nie ma... Sad
A masz może najnowszego GpCode? Smile

BEST0

[malware]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[/malware]

Szukałem wersji .ax ale nie ma tylko są 3 odmiany.

Kolekcjonuję tylko te "lepsze" i "najlepsze"...
No właśnie AX to najlepszy z najlepszych z tej serii Smile

BEST0

Na środku masz np Trojan-Ransom.Win32.Gpcode.am,aa(przykłady) wirka pobierasz spakowanego w archiwum .zip.

Infekcją się nie martw chyba że uruchomisz Grin .Po lewo klikasz na dyskietke i zaczyna się pobieranie.
Pablosss napisał(a):No właśnie AX to najlepszy z najlepszych z tej serii Smile


Nie są po prostu odmiany do ściągnięcia Tongue

BEST0

Tak jak mówił Eru.

[malware] vx.netlux.org/vl.php[/malware]- Wirusy,trojany,wormy,rootkity itp jest tu zdecydowana większość.

Ponawiam pytanie dotyczące W32/Zimuse oraz ThinkPoint.


EDIT:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- Żarty komputerowe czyli programy typu kursor myszy pokazuje środkowy palec,wyświetlenie "odchodów" na pulpicie,pokazywanie pasku start co 45 sekund itp.

BEST0

Czyli nie macie Zimuse/ThinkPoint? Czy poprostu nie udostępnicie?
Gdyby ktoś miał to na pewno by go udostępnił.
ściągnij kilka paczek może w któreś jest

BEST0

Niektóre paczki mają po 80mb a paczek jest bardzo dużo pobieram z prędkośćią 7,5 kb/s... < to nie potrzebuje komentarza.
Może większa podpowiedż... bardzo mi zależy na tym robaku,jeżeli u was nie znajde to nigdzie.
To dziwne, u mnie paczki leca ~5 Mb/s

BEST0

Jak mam to zrozumieć? żartujesz czy wyśmiewasz prędkość mojego neta?
Ani to ani to :)
Bardziej chodzilomi o zdiagnozowanie problemu (myslalem ze to wina lacza na ktorym stoi serwer), ktory raczej nie lezy po stronie serwera wiec to moze byc problem Twojego lacza (jesli to faktycznie kb/s to malo nawet jak na dial-up, jesli kB/s to OK). Jesli masz dostep via tel. kom. to juz w zaleznosci od sygnalu.

Konto usunięte

Temat wydzielony.

:
Trzy razy prosisz, jeżeli nikt nie odpowiada, to po co?
Za następny post tego typu będzie warn i cały topic leci do kosza.
Jeżeli ktoś będzie miał, to na pewno odpowie.

BEST0

Ok,w spokoju poczekam na odzew ale zanosi się na to że jeszcze trochę poczekam... None2