SafeGroup

Pełna wersja: Avira free guardian stoped
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam problem na komputerze teraz pisze na laptopie2 lata free avira działała dobrze teraz mam błędy (co jakiś czas skanowałem i upradge''owałem avire )jak ostatnio sprawdziłem pisało w stanie strażnika pisało(guardian stoped )czy tam deactivated jak klikam opcje active guardto schodzi mi na pasek avira ciągle nieaktywny strażnik ma i jak znowu robię aktywuj avireto robi mi się blue screen, jak olewam avire wchodzę na neta też blue screenniewiem co robić myślałem o defragmentacji ale po jakimś czasie też blue screen (proszę o pomoc).
odinstaluj wersje tą którą masz tylko dokładnie musisz pobrać uninstaller aviry ze strony
następnie zainstaluj najnowszą wersję
daj znać czy ci się nie poprawiło

może jakiś program coś namieszał i ma konflikt z twoją avirą, ale to mniej prawdopodobne.
Na stronie Aviry jest do pobrania też "registry cleaner" który służy do usunięcia pozostawionych przez nią wpisów w rejestrze...warto go zastosować, bo po firmowym deinstalatorze zostają setki wpisów po Avirze.
Czy ja wiem czy setki ?
Właśnie nim przeleciałem rejestr i znalazł mi 3 klucze Smile
Bo na domyślnych ustawieniach skanuje chyba tylko 2 klucze...w ustawieniach można dołączyć resztę...robiłeś tak? Tongue
jasne Ichito , aż taki noob nie jestem Wink

edit: może wersja 9 bardziej zaśmiecała system
OK już strażnik działa ale avira ciągle sie broni nie da się usunąć a neta blokuje:/
Skorpion...nie ma możliwości, żebyś nie spróbował czegoś poza formatem. Wywaliłeś wszystko po Avirze?...wpisy w rejestrze, pliki i katalogi...sprawdzałeś wpisy w atostarcie? Ściągnij Autouns i sprawdź wpisy na zakładce "wszystko". Niemożliwe, że po deinstalacji czy reinstalacji masz takie problemy...a może konflikt z jakimś programem czy usługą? Co masz jeszcze z zabezpieczeń?
Skorpion, na przyszlosc radze zainteresowac sie programami do Image Backup''u - sam przywrocisz sobie system w 5-10 min bez czasochlonnej instalacji systemu wraz z innymi programami.
W razie gdy cos pojdzie zle - przywracasz system et voila.
Ehhh pisałemże avira mnie niedopuszcza na neta i robi się blue screen i niemam jak pobrać , strażnik działa ale nieda sie scanować i ulepszać aviry bo wyskakuje błąd i jak zamykam avire robi się blue screen .
Jest jeden niezawodny sposób.Używamy do tegoinstalki Aviry(tej samej co posłużyła do zainstalowania).
Uruchamiamy instalkę aby wybrać :naprawę lub deinstalację.
Proponuję wybrać Naprawę,jeśli się nie powiedzie,startujemy raz jeszcze i wybieramy Deinstalację.
Następnie po restarcie instalujemy Avirę ponownie ,i aktualizujemy .
Port napisał(a):Kolejny raz się dziwię-gdzie są fachowcy z forum Aviry? żebym to ja musiał zabierać głos w tak banalnej sprawie jak naprawa Aviry.Jest jeden niezawodny sposób.Używamy do tegoinstalki Aviry(tej samej co posłużyła do zainstalowania).
Uruchamiamy instalkę aby wybrać :naprawę lub deinstalację.
Proponuję wybrać Naprawę,jeśli się nie powiedzie,startujemy raz jeszcze i wybieramy Deinstalację.
Następnie po restarcie instalujemy Avirę ponownie ,i aktualizujemy .


bez komentarza
polak900 napisał(a):
Port napisał(a):Kolejny raz się dziwię-gdzie są fachowcy z forum Aviry? żebym to ja musiał zabierać głos w tak banalnej sprawie jak naprawa Aviry.Jest jeden niezawodny sposób.Używamy do tegoinstalki Aviry(tej samej co posłużyła do zainstalowania).
Uruchamiamy instalkę aby wybrać :naprawę lub deinstalację.
Proponuję wybrać Naprawę,jeśli się nie powiedzie,startujemy raz jeszcze i wybieramy Deinstalację.
Następnie po restarcie instalujemy Avirę ponownie ,i aktualizujemy .


bez komentarza


Zgadza się polak, nadciąga jakaś plaga gówniarstwa , chyba z dp.Założyciel tematu pisze, że nie ma dostępu do internetu a ten mu radzi użyć instalki Aviry do naprawy programu.Szkoda słów.
Ja dla odmiany jestem facetem i jeśli masz zarzuty merytoryczne,wymień je,jeśli zaś dotyczą one formy wypowiedzi-przyjmujęje na klatę.Podsumowując ,żadna z poprzedzających moją poradę nie była bliższa w realności jej zastosowania.Ponieważ miałem prawo przypuszczać ,że zachowała się na komputerze instalka Aviry.
Na koniec ,dobra rada,mianowicie jeśli kiedykolwiek wyrazisz swoją opinię na mój temat w tak prostackiej formie -pojadę po Tobie jak po łysej kobyle a wierz mi ,że jestem mistrzem wdeptywania natrętów w ziemię.
Miłej niedzieli.
Port napisał(a):Ja dla odmiany jestem facetem i jeśli masz zarzuty merytoryczne,wymień je,jeśli zaś dotyczą one formy wypowiedzi-przyjmujęje na klatę.Podsumowując ,żadna z poprzedzających moją poradę nie była bliższa w realności jej zastosowania.Ponieważ miałem prawo przypuszczać ,że zachowała się na komputerze instalka Aviry.
Na koniec ,dobra rada,mianowicie jeśli kiedykolwiek wyrazisz swoją opinię na mój temat w tak prostackiej formie -pojadę po Tobie jak po łysej kobyle a wierz mi ,że jestem mistrzem wdeptywania natrętów w ziemię.
Miłej niedzieli.


To jeśli jesteś facetem to daruj sobie chamskie odzywki na tym forum,bo nikt tu nie uważa się za fachowca, szczególnie, że nie jest to forum Aviry, a ty swoją wypowiedzią którą edytowałeś jak widać(nie bez powodu), dość sarkastycznie odnosisz się do reszty z forum ,pomimo, że staż twój nie pozwala nikogo tutaj oceniać.
A jeśli wymagasz ode mnie bardziej wyszukanej formy , zacznij najpierw od siebie.Jaki post taka odpowiedź.
A te groźby są z twojej strony żałosne,nie pogrążaj się jeszcze bardziej , wielu takich jak ty tutaj było, i na nikim wrażenia to nie robi.

edit: no i dałem się sprowokować do ot''a ,niech władza tu zrobi porządek.