SafeGroup

Pełna wersja: Finalna wersja ArcaVir 2011 już dostepna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Można pobrać już finalną wersje polskiego programu zabezpieczającego ArcaVir 2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


program można pobrać tytaj
wersja 32 bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wersja 64 bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Interfejs naprawdę ładny. Myślę, że skuteczność niewiele się poprawiła... Gdyby, skuteczność, była tak dobra jak interfejs, to zagościł by u mnie, bo w końcu polskie. Grin
Żeby program był tak skuteczny jak wygląda to byłoby git - niestety nie jest.
Jakby zaczęli płacić użytkownikom za jego używanie to może bym się skusił Grin
Eee ja bym się skusił na instalację gdyby był za free - niech nie dokładają do interesu bo pójdą z torbami jak MKS Grin

PS:do władz tego forum - proponuję zmienić dział na ArcaVir - NIEoficjalne forum , gdyż z oficjalnością ma ono niewiele wspólnego Smile
Jest darmowa wersja Arki:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ale po co byś się skusił ?
Przecież ten program nie zapewnia nawet ochrony na średnim poziomie Grin
Jakby dopłacali, to myślę, że prześcignął by liczbę pobrań darmowego Avasta na DP Grin
PascalHP napisał(a):Jest darmowa wersja Arki:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Real-time, czy tylko skaner ? ;p
Realtime tylko ze to jet ta starsza wersja
Na jednym z forów ukazał się test ArcaVir 2011 SP gdzie program poradził sobie powiedzmy - średnio Smile
~~Treść usunięta ze względu na naruszenie regulaminu forum~~


//mateusxzz

Nie jesteśmy ani forum warezowym, ani forum, które udostępnia jakiekolwiek klucze w takim wypadku proszę więcej nie pisać takich postów i nie liczyć, że ktoś Ci pomoże w tym względzie. Pozdrawiam
Oni zajmują się tylko jak narazie tworzeniem ArcaCoolki... Niech się na AV skupią...
Pablosss napisał(a):Na jednym z forów ukazał się test ArcaVir 2011 SP gdzie program poradził sobie powiedzmy - średnio Smile


Jeśli ArcaVir poradził sobie "średnio", to musiało coś drgnąć w tej firmie, bo zawsze oscylowało koło dna rozwojowego Smile)
Ja nie rozumiem tylko 1. Jak producent mógł tak " dziwnie " domyślnie skonfigurować program Smile