SafeGroup

Pełna wersja: NORTON INTERNET SECURITY 2011 - konkurs :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Znalazłem na jednym z forów ciekawy konkurs, w którym do wygrania jest 100 licek na pakiet NORTON INTERNET SECURITY 2011 (konkurs trwa do 2 lutego):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pisałem o tym w pogaduszkach to konkurs z dp.pl.
Przecież wyraźne jest logo po prawej na górze, ale kolega może nie chciał reklamować konkurencji,
krzysiekx napisał(a):Przecież wyraźne jest logo po prawej na górze, ale kolega może nie chciał reklamować konkurencji,


Hihihi... co to za konkurencja dla naszego BEZKONKURENCYJNEGO forum !!!Cool
ciekawe ile osób dostanie licke Question

Konto usunięte

Wg podanych na dp.pl informacji ma być ich 100.
Patrząc na wyniki naszych testów zastanawiam się czy warto posiadać ten pakiet ? Wolałbym wygrać jakąś konkretną lickę na KASPERSKY-ego Smile)
Oczywiście, że warto posiadać ten pakiet. Jest bardzo dobry, a co do Waszych testów to dziś też się o nich wypowiadałem w kontekście Symanteca.
Jeśli chodzi o długofalowe testy to może i tak, ale ze świeżynkami sobie ewidentnie nie radzi ;(
Cytat: Patrząc na wyniki naszych testów zastanawiam się czy warto posiadać ten pakiet ? Wolałbym wygrać jakąś konkretną lickę na KASPERSKY-ego Smile)


A ja używałem wersji 2010, teraz używam 2011 i chętnie bym wziął - a każdemu kto zapyta powiem, że warto taki pakiet posiadać.
jasiekkidawa napisał(a):Jeśli chodzi o długofalowe testy to może i tak, ale ze świeżynkami sobie ewidentnie nie radzi ;(


A może przedstawisz na to jakieś dowody?
Pablosss napisał(a):
jasiekkidawa napisał(a):Jeśli chodzi o długofalowe testy to może i tak, ale ze świeżynkami sobie ewidentnie nie radzi ;(


A może przedstawisz na to jakieś dowody?


nie radzi sobie Pabloss bardziej niż np kaspersky, eset i inne powiedzmy z górnej pólki